O İpek Saçların Birbir Öpülsün Güldükçe İçinden Mutluluklar Sökülsün Herkes Nefret İçindeyken Seni Yüzün Gülsün
Geçsin Bütün Ömrün Mutlulukla Geçsin Gözlerinden Sevgi Hiç Eksik Olmasın Kulakların Açılsın Güzel Sözler Duyasın
Beni Görsün Gözlerin Başkasını Göremezsin Beni Bekleyesin Seni Almam İçin En Sevdiğin Elbisen Sana Sarılsın
Gül Çiçek Olan Yere Mezar Kazılsın O Mezarın Taşınada Sevgi Dolu Yazılsın Dilerimki Allahtan Cennete Gidesin
Kıyamete Kadar İnşallah Yaşarsın Yarının Bugündende Güzel Görünsün Dilerim Senide Benim Gibi Biri Sevsin
Kurduğun Yuvada Mutlu Günler Göresin Göz Yaşların Dinsin Yüzün Her Zaman Gülsün Sevdiğini Görerek Toprağa Gömülesin
Yaşasın Ümitlerin Yok Olsun Nefretin Cennet Nuruyla Aydınlansın Tenin Titresin Yüreğin Ürpersin Bedenin
Nefrete Hasret Kalsın Beni Öldüren Kalbin Neşe ve Gülünçle Geçsin Bütün Günlerin Benim Gibi Olasın Beni Sevdiğin İçin

Hala Unutmamışsın Bana Verdiğin Sözleri Resmime Bakıp Döktüğün Göz Yaşlarını
İnanıyor Sana Bu Sevgi Dolu Kalbim Dİlerimki Allahtan O Sevgin Benim
En Büyük Sevgiler Sendeymiş Meğer Dualar Ancak Senin Gibilere Değer
Seviyorum Diyipte Ömrüne Sevenler O Sözlerin Yazılmıştı Çıkmazdı Kalbimden
İnanmıştım Ayrılık Bizde Yok Derken Allah Takdiridir Bu Beni Alıp Giderken
Zordu Değilmi Ayrılıp Gitmek Elinin Tersiyle Camlara İndirmek
Gönlümde Açan Gülü Yeniden Kokladın Ölmek Umudumu Aldın Elimden
Gelişin Ruhum Gibi Döndü Bedenime Sevgi Dolu Kalbin Deldi Beynimden
Yalan Nefretlerle Benim Gönlüm Altta Kalmaz Senin Gibi Güzele Nefretler Açılmaz
Gönlümden Dikenleri Koparıpta Gittin Allahım Cehheneminden Mahrum Eylesin
Senin Gibilerine Ölüm Vermesin Herşeyin Gitti Yanlız Sen Kaldın Benden

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.