Dibi Bom Bomba saçlarım nasıL?? haha come on yeah hayalet come on! diskothek benim yol verin geri çekilin kızlar bilir sebebini benim kinim saçlarımda jöle hugo boss parfümüde üstümde gözlüklerim gucci yakıyor kızları heyy dushi getir bana manitaları bu gece kimse durduramaz beni kes sesini ver elini salla belini ateşleniyorum baby tanıdım çok güzel bir lady adı zeyno ama çok sexy deli ediyor beni içelim bu gece yok mersi piskopattan alası playboy dersi severim seni güzelim çok güzel gözlerin var şekerim kendin olmasada fotoğrafını isterim sen iste seni her sabah beklerim ask delisi ederim her gece yildizlardan seni izlerim kusura bakma otumuda cekerim derken kafa oldu mavis manita 1 bomba gercek adi selda aslinda cok güzel oynuyor müzikde cok güzel haha bizim evde seni seviyorum baby seni icin ölüyorum dinlee

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.