agladim,, beni birakip gitdin,, elinde deydi be guzelim bizi ayirdilar,, bizi kirdilar,, ama kaderimiz boyle yazilmis,, sen orda bense burda,, yapa yalniz usurum gel yanima,, beni birakip gitme oralara,, seni sevdigimi unutma guzelim,, sensiz inan cok zor bana,, seni gordum sana vuruldum ben,, seni sevdim agladim,, neden??,, kursunlar gecti aramizdan,, siyah guller bize yuzumuze guldu,, kader kader yine agladi,yeah, insan insana mutluluk tanimadi,, ba
k dedim yuzume tukurdun,, yapma dedim sirtimdan vurdun,, zorla sevgi olmaz arkadasim,, beni neden ayirdin ondan anlat,, sevenin allahi vardir be guzelim,, bir canim vardi onu da aldin,, sevgilimin gozlerini dolu biraktin,, varmiydi zorla sevgi kazanmak,, bence yok kalbimi verdim oyle sevdim olumune kadar,, dedim (4x) dj akman,yaaw, son nefes,, cok ozledim gel yanima,, cok bekledim beni anla,, sensiz hersey haram bana,, sensiz yasamak olumden beter,, kelepceler gibi baglanmistim boyle sekilde biraktin baksana,, yakisirmi sana be guzelim,, ben olumune kadar gidecektim,, hani bizi sadece olum ayirirdi,, gunes gibi gunler,, yagmur gibi damladi,, kara bulutlar sardi ustumuzu,, yaninda olsam seni korsam,, eminim sende beni ozluyorsun kalbin bunu bana soyliyor,, senin kalbin bir hapisane ver bana ceza omurboyu yatarim,, sucumu seninle paylasirim yeterki senin yaninda olayim,, ellerim tutmaz gozlerim kor senin yaninda olmak bir cennet,, son nefesime kadar seni sevecem,, dunyada sadece seni goruyorum,, geceleri seni dusuniyorum gunduzleri seni ariyorum ama bulamazsam yine iciyorum,, alistim acilara deyip geciyorum,, dayanamiyorum beni anla,, seni cok cok seviyorum,, son nefes,, dj akman,, eindhoven underground,, benden bu kadar,, sadece seni seviyorum,, benim en buyuk gunahim o,,
benim en buyuk gunahim o,,
sadece seviyorum,,
sevmek varya,, o sevmek kelimesi varya,
beni batiriyor biliyormusun,,
ask varya ask sandigimdanda gucludur be arkadas,,
ama birakmam seni birakmam, yeah,, seni seviyorum....

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.