yov takılalım dedik bu gece arabada müzik son sesle diskoya gidelim dedik.bastık son gaz disko onune aman allah'ım uzun bir sıra beklemekte pardon görevli abi alıver bizi içeri anlarsın ya dj akman fiyevli her neyse girdik içeri felaket bir ortam dj akman remixi son sesle kızlar felaket sallıyor
erkekler yavaş y sokuluyor votka yudumladık kafa yavaş yavaş geliyor yerine rakı yokmu dedim barmene verdi bir şişe elime içtik bu gece dellecesine kafalar döndü birden bire çekil dedim dj ye ben çaldıkça ortam değişti milleti sıcaklık bastı herkez içip delicesine oynadı

x2
Sallayın kalçaları sağdan sola kızlar erkekler hadi eller havaya

kalçalar değiyor yere kızlar bağırıyor the akman the akman diye ben çaldıkça millet kudurmakta yer yerinden oynuyor disko sahibi bile yerinde duramıyor kalcasını felaket sallıyor bu gece bizim gecemiz oturdu kaltı taşla fiyevli yerine kızlar akın etti birden bire imza resim hepsi var bizde rakılar doldu bardaklar boşaldı bizim kafa oynadı dedim kalk oynayalım adamım etrafımda 5-6 manita kalçalar değiyor sağdan sola bizim kafa durmuyor dönüyor delicesine

x2

hihahaha

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.