Batida Kaldi Umutlarim Yarinda Kaldi Yarinlarim Gemide Yerken Saldim Gencligime Dellencesine Haykirdim Yollar Uzak Yildizlar Yakin Sarkilarda Kalmis Notalarim Bugün Kalbime Yeni Bir Sayfa Actim Hayata Tek Basina Demir Attim Sinifta Kaldi Gencligim Hayat Benim Ögretmenim Kaderime Haykirdim Sevgi Herine Nefrat Aldi Günes Battisi Yilan Huylu Serseri O Yollari Ben Coktan Gectim Düsünsene Bir Fidan Yeni Acarken Karsilasti Aci Dolu Yasamla Oda Insaniyeti Dolduguna Kücükde Olsa Cakti Bu Ortami Denizde Koybolmus Sevgisi Yasamadi Biraz Olsada Bu Hayati

(Refrain:) 2x
Denizlere Gömün Beni Ay Isigi Görmeyeyim Dallarimdan Kirin Beni Bir Fidan Gibi Birdaha Hic Sevmeyeyim Baharlari Görmeyeyim Firizlere Güvenmeyeyim Bir Fidan Gibi

Önceden Bir Sevdigi Vardi Mahalle Arasi Bulusurdu Verilmis Siirler Sözler Vardi Hepsi Simdi Gecmisde Kaldi Anna Baba Sevgisinden Uzak Kaldi Tek Basina Bu Agir Yükü Kaldirdi Yasamayi Direnmeyi Ögrendi Yavas Yavas Büyüdü Kocaman Bir Fidan Oldu Yapraklari Acti Ama Engell Sordu Gencligini Yasamadi Onu Anlayan Olmadi Herkezin Derdi Kendine Belki Uzaklasmak Istedi Buralardan Icki Olmus Tek Teselli Biraz Olsa Unuturum Düsüncesinde Ay Ve Günes Ayni Anda Ciksa Kiyametmi Geldi Kafaya Takmadi Bu Hayatin Ögretmeni Oldu Bir fidan Gibi Büyüdüm Anne Su Yerine Aci Cile Döktüler Üstüme Kalbim Agliyor Gözlerim Yavas Yavas Kapaniyor Dayanacak Gücüm Kalmadi Gidecegim Buralardan Sevdigim Vardi Söyleyin Ona Hayat Bize Bülmedi Ben Gidersem Birgün Buralardan Adimi Mezar Tasina Yazin Bu Yasadiklarim Kadermiydi Cilemiydi Bilemedi Anne

(Rafrain:) 2x
Denizlere Gömün Beni Ay Isigi Görmeyeyim Dallarimdan Kirin Beni Bir Fidan Gibi Birdaha Hic Sevmeyeyim Baharlari Görmeyeyim Firizlere Güvenmeyeyim Bir Fidan Gibi

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.