ana seni cok özledim seni düşündükce Gözyaşlarım Dinmek Bİlmedi Yoklugun Beni Deli etti deli sendin benim için gercek olan sevgi içimdeki ask nedir ki?Şimdi Gittin Yanımdan Sıran Sıram Gelmişti kader diye cizilmişti bu yasam
kitabinda yalan dünyada kaldim tek basıma ana devir degismis yalanlar dogrulara yetismis iki yüzlü köpekler seni arkadas diye sayip gerçek yüzlerini
saklayip milletin arkasinda vuranlara kaldim tek sensin allahimdam bir tek dilek kalbimdesin hep yek.üzüntüler içinde kaldim aklimda çikamadim çildirdim kendimi tutamadim biraktim
gögsümdeki dolan selleri senin için akittim her gece Birden o eski günlerimi hatırladım bana verdigin nasihatları sayıkladım.Gözlerimi kapatıp seni kalbime kazdım cizilmez bu aslabunu kader diyue kitabıma yazdım sendin benim bu dünyada benim kanadım ucamadım ana yikildim seni benden ayirdi yüce allahim yaraliyim annem unutanlar unutsun ben seni asla silemem gözlerimin içindeki kara bulutsun artik seninle çok seyler paylastik yasam
hariç oldu evladin sensiz simdi bu dünyada soldu artik benim zamanimda doldu Yanına geliyorum ölenle ölünmez derler ben senin için ölüyorum seni düslerimde görüyorum kal yanim da ana ben senın gitmeni istemiyorum diye bagırıyorum gözlerimi acınca halen aglıyorum ana hasretin yüregimde oldu bir damga seni cok özlüyorum.
anne anne ne olursun gitme senden baska kimim varki beni terk etme bu hayat oldu zaten olacagı kadar kahpe benide götür gittigiin yere.bırakma beni bu lanet insanların içinde ne yaparım sensiz söyle yaşayamam bunu yaz bi yere kokun kalmıs üstümde her gece güzel yüzün rüyama girmekte sensiz olmuyor anne ne olursun dön artık geriye gözümde yaş kalmadı bunu bil anne hani beni terk etmeyecektin.Her gece üstümü sen örtecektin tertemiz kalbinle bana nasihat verecektin ettin ama simdi beni bırakıpta gittin söylermisin artık kime gideyim gidemem bundan sonra tek basına biriyim fazla sürmez yanına gelecegim sensiz hayatımdan bezmiş biriyim.sen yokken bu hayatı neyleyim bütün dünya bunların olsun gitsin.ben senden baska biseyi sevemedim.istemedim senin bir sacının teli için canımı verirdim çünkü bu can senin al artık yanına geleyim anne dayanılmaz haldeyim seni deliler gibi özledim mezarında sana dualar ettim.kendimi yanına gömmek istedim bunları düşünmemiş degilim kararımı verdim son kursunu kalbime ekledim anne sana degil ALLAHIMA isyan ettim koskoca dünyada seni benden etti.tek basına koymayı basarabildi bumuydu bana olan sevgisi Sevdiyse alsın şu kalbimi....!!!

Hergün Resmine Bakıyorum anne
sanki yanımdaymısın gibi sana konuyorum ama yanımda
olmadıgını birden anlıyorum
sana el uzatıyorum anne vaktim
vaktim geldi artık biliyorum
ama sakın üzülme üzülme anne yanına geliyorum..!!

Tehlikeli madde dj akman crazy ossie mc serkan
2004 geliyor TEHLIKELI MADDE ...

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.