Yalnız kalmış bi yetim hayatın karanlıklarına serilmiş bir esir.Çok küçüktü ne yapsın.Doğru yola sapamadı,el uzatan kimse olmadı.Çok çekti bu yaşamda,gören olmadıki onu bu senaryoda.Anası-babası kafaya takmadı.Vurdu esrarın dibine.Evlat sevgisi kalmadı kalplerinde.Sevgiye uzak kalmış yürekleride düşünemedi ki evladım nerede?Görmedi ki sokaktaki yaşamı,tiner esrar çeken yetimleri.Sıcak bir tas çorbaya muhtaç olan bu çocuklar,gece çökünce herşey başlar.Sokak aralarında fahşelik,çok böyle arkadaşlarını aldatan zilliler.Discolarda zengin züppeler,kollarında güzel manitalar,paraya para demeyen serseriler...Böyle insanlar bu garibanlara 5 kuruşu çok görmekte.Düşünsene hergün elini açıp Allah'a dua eden bir yetim.Ana-baba sevgisine muhtaç,her akşam sıcak sofraya hasret kalan.Genç bi kız sorunlarla dolu,baba tekmeyi vurdu.Ana desen kafaya takmadı gece-gündüz gezdi durdu.Kız mektup koyup evi terk etti,ana birden ağlar oldu...

Tertemiz kız birden yaprak gibi soldu.Bu hayat onada acımadan vurdu.Sevgili diye gördüğü adam ona bastı mühürü.Başka güle kondu.Anlasana sevgi saygı denen şey kalmadı artık bu hayatta.İnsanlar birbirini acımadan siliyor.Günah defterleri doldu.Mahşerde sorulacak elbet bir gün hesap.Hatalı insan çoktur.Tertemiz birini bul sevsana kardeşim.Hayat çok kısa,aylar yıllar beklemeden gelip geçer sevgi saygı değer vermek gerek bu yaşamda.Herkes kardeş gibiydi zamanında.Birden bire kuyu kazan doldu bir anda.Anlamadım bende artık bu hayatı.Çok böyle köpekler...
Yeter artık beni rahat bırakın...Hatam yanlışım varsa size ne?Bırakın kalsın mahşere ben artık buyum böyleyim...
YETTİ ARTIK BIRAKIN BENİ BEEE

Hayat Bu,
Çok acımasız bi yaşam...
Hatalı İnsan Çoktur.
Herkesin Günahı,Hatası kendine.
Çünkü bir gün,o'da hesap verecek mahşere.
Günahı Çok Olan Girecek Günah Kapısına,
Sevgiyi,Sevmesini Bilene Açık Olacak Cennet Yolu...

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.