yollar tükenmedi,yollar tükenmedi,
Gidiyoruz bakalım nerelere kadar.(2)
Açtım defterimi çile doluyum.vatanım ben burda çok mutsuzum.nerde benim kara topraklarım?nerde benim bütün vatandaşlarım.yaşıyoruz bakalım yalan avrupada.dizlerim tutuldu türkiyenin yollarına burda her köşede biri dönerci, burda her tarafta biri marketçi.burdan sizlere bol bol selam 'ellerinden öperim aleyküm selam'özledim sizi güzel amcalarım,özledim sizi güzel dayılarım.
Senelerim geçiyor küçük HOLLANDA da bir gün elbet dayanırım hayatımın sonuna burda zaman çok çabuk geçiyor bunu unutma avrupa deyipte sallama...

Bende bilemiyorum nereye kadar.kaderim sen ver buna karar.burdan oraya koştumkim bana yardım etti?yalan dostum buralarda haram o ben çok kötü ALLAHIMA şükürler olsun gitmedi gözüm Gökhan ve Mustafa sokakların arasında yanlışlara bakmadık bu zamana.Ey Ayhan amca ey Halime yenge nedir bu bizim gurbet elde?çileleri tanıdık acıları yaşadık biz kötü yollara adım atmadık...dost değil kardeş gibi yaşıyoruz elimde değil anadolu çocuğuyuz Nevşehir ya da Yozgatlı önemli olan insanlık

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.