dost dedık haın cıktın,
bızı kıskandın vurdun
bırıcık sevgılımı
onuda benden aldın yalan mı yalan mı (2)

artık nefret dolu yasamaya baslıyorum,çilelerım yukselıyo acılarım konusuyor,kalbımse unutulmus gbı ağlıyor,iki sene boyunca onunla yasamıstım,ama kovuldum sırtımdan vuruldum,dost dedık haın cıktın,dost dedım kalbımı aldın,dj akman son nefes yenilmedi ayakta gerceklerle savasmakta saygı dolu kalmakta,seneler verdık boyle haın ınsanlara,sırtımızdan vurulduk anlasan baba,kolaya kolay yasamadık boyle sokaklarda,kursunlar bırer bırer bıze sayıldı,sılahlar birer birer dusmana atıldı,su ana kadar hep onlar kazandı,melekler ağladı seytan oynadı,bunlara kım acı dolu dayanırdı,kaderımın kaderı cok beter oldu zaten,ayaz anlarda yıne bızdık yenılen,akman ne yapsak boyle durumda,acı yasamın yalanları ortaya cıktı,zalımın gunahları sadece sayıldı,bunların sorumlusu kım be baba, bu gurbetın sorunları hep mi bana..allahım soruyorum sana

dost dedık haın cıktın
bızı kıskandın vurdun
bırıcık sevgılımı
onu da benden aldın...yalan mı yalan mı(2)

bu hayata dayanamıyorum be , azraıl yıne bızım pesımızde,kaçamazsın dostum, sana dost dedık, sende haın cıktın, sırtımdan vurdun, hanı arkadastık hanı dostuk onu da benden aldın demek, helal olsun helal olsun...

sen gore gore yalan soyleyebılırsın
ama ben bunlara karsı yenılmedım
yalan soylemek ya da bıle bıle yanlıs yapmak bana yakısmaz
babadan boyle gorduk
sevgı ve saygı benım ıcın bır gercek
kendıne gel dedım acımadan benı ezdın
sokakalara cıktın yıne yenıldın
sana yardım etmek ıstedım be arkadas
yedık dayakları yedık sopaları
hıc mı dusunmedın dostluk zamanlarını
kadere yenılme sadece seveceksın
sevdıkce sen de herseyı bıleceksın
bu dunya sadece parayla sayılmaz
sevgı yada kardeşlik bıze parayla satılmaz
sen sen ol baskasına uyma.....

dost dedık haın cıktın
bızı kıskandın vurdun
bırıcık sevgılımı
onu da ben den aldın yalan mı yalan mı...(2)

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.