Dosta sınır koydu insanoğlu garip vaka Posta koydu arkadaşına geçen yıllar yalan oldu Kini masum oldu dini kahpelikti Gördüğüm düğümde kördüğümdü hergünüm Gittiğim yönümde öldüğümdü gördüğüm Bir yalandı aşkım kimsedende korkum yok Baktılar bana eskiden bi ön plandım Şimdi baktılar bana arkadayım Arkadaşlık geçici hepsiyle kavgalıyım Takımıma akın etti herkez ama bakın Göğsüm hep siperde onlara farkında değiller Sözlerim yalandı nefret edemedim ondan Suçlu bendim zaten kimi suçlayabilirdim ki Saygıdandı sevgim yani itleri hiç sevmedim Üç kişi saldırdılar arkadaşım baktı Salvo yalın ayaklı kor alevler üstü yürümekte Nakarat : Yağmur altı gecelerim ve sonra sabah uyanırım başımda ağır bi ağrı Ruhum kimi yendi yada kime yenik tek başıma kaldığımda başım öne eğik
Verse 2 :
Hatamı bilirim gayri özür dilemem ben Hep onu görürürüm akşam olduğunda kabusumda garip melankolik bir herif oldum çıktım Üsküdar ' ın sahilinde sigaramı yaktım Yanında firarım öbür yanımda şeytan Yağmur yağdı başıma keşke ilkbaharda olsak Dedim içimden keşke sende burada olsan Sanırım insan her zaman zorun peşinde Benim hedeflerim küçüktü hep hayallerimde Şimdi en büyük olmak en büyük arzum oldu Hiçbi melodi içimdekini dışarı atamıyor Dinlediğim hiçbi şarkı huzuru vermiyor Sürekli söz yazıyorum ama olmuyor Bi türlü dindiremedim kalbimdeki garip hissi Ve bazen allahıma yalvarırım artık bitsin Eski bende geriye gelsin sansi gitsin...

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.