Da Poet

Spontane bir ömrün törpüsünde ellerim hayat köprüsünde beklemekte gözlerim düşerse miğferim itekler bu raplerim kötekler bu raplerin içinde bekçi sözlerim neydi gördüğüm beyaz bir camda karanlık hazlarsa bir anlık gaz verdi yobaz münafık herkes masum herkes sütten çıkmış ak kaşık ekranda köpekler cihan desen karmaşık derinleşen sefalet ve sığ cehalet gereksiz cesaretin verdiği tek şey esaret hesap et yarın Orta Doğu kanla sulanırken Bağdat Caddesindekiler Bağdat nere bilmezken her sofraya talim sonuç sosyal istifa kozlar kimin elinde gelecek namüstesna herşey sistematik kim rezil kim rüsva kimi de o kadar kapital ki dine bile istismar

Sansar

Ortamda ortak çıksa dertlerime bu kadar boktan olmaz otlar her tarafta otlak ben yorgun gırtlak cırtlak buğulu sesiyle hortlak anladın mı ortak sorunlu geldi bir nesil yetişti embesil yarınlar embesil denyolara mı kaldı besili domuzlara mı kaldı yorgun omuzlara mı kaldı ağır yükler kazandı hödükler biz hala oyundayız oyuncular oyunda gel zaman git zaman her zaman başlangıçtan şimdiye çok yollar yarım hevesler kırıldı çıkmazlar gerçek

Patron

Sonumuz hayra değil vatandaş artık haklı değil cahil bedenin toprak altı organ bağışı günah diyeni gördüğümde verdiğim tepki raptir edebi yok ki keskin bakışlar halka korku psikopatça var kin içimde senede biriken onca kelamı yutmak istemem kelimelerle anlatılmaz ben tokatla söyleyem sen dinle turiste taciz eden üç beş abaza yüzünden gavur sanar ki Türk barbar hassiktir öyle ben düşündüm düşündükçe üşüttüm aklım ak şakakta kaldı şattafattan yoksun değil beyinden yoksun ne ki farkım karalamaktan aciz olsalar tamam da hepsi aynı böyleyse dünya çarkı fuck şarkıya koşardı sönen mum tekrar yanar kanımın her damlasında bir katil afla serbest ölenlerse mezarda adaletin bu mudur Tanrı'm sünepeler ortasında beklerim zamanı elimde sniperla feel the pain

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.