1-2 Track deil koskoca RAPertuar. Yer altında Salvo piyasadaysa kolpaLar. Lirik yazamaz angut Flowlarmı kopyaLar Rock müzik, müzik değiL kırılacaktır aynalar x2

Yaptığın RAP varya 5 para rtmez moruk. 50 yıllık Mc'leri solladı çoluk çocuk. Liriklerin boktan, FlowLarın soluk, koskoca Stüdyo var kalitense Boğuk. Baban benim piç yedirmeyim mi yandan, bir iki şarkım var oda babanın kanından. Parçalarını toplarlar Kadıköy sokaklarından. Ortamımda Gay var yalaka salaklarından 25. Mekanize Piyade Tugayı. Beğenmediğnz albüme iyade olayı kabul değildir yinede var bi kolayı, çok ürettn oğlum hak ettin bi molayı. Çok komiksin oğlum ama bak sırıtmıyorum o kadar sikikki şarkın yorum yapmıyorum. Pardon bakarmısın, bi sorum olucak RAP mi yaptın ibne Sansar amına koyucak

1-2 Track deil koskoca RAPertuar. Yer altında Salvo piyasadaysa kolpaLar. Lirik yazamaz angut Flowlarmı kopyaLar Rock müzik, müzik değiL kırılacaktır aynalar x2

Söylediğim her söze alınabiLirsin JönTürk. Sahnedeydin iskelende, gülmekten öldük. Bikini giyde çık belki yakışırsın sahneye. Götüne girdi Beatim. Bakınız bahaneye yetişemezsin moruk en yakın hasthaneye. Yoşum düşerse uğrarım çalıştğın Kerhaneye. Yeni bir kolpa eklendi Underground'da haneye. Yazdığın Lirikleri benzemekti Maniye. Ön planda sizler, arka Fonda Salvo. Arkadan geçirdim, şimdi yap bi banyo. Mikrofon sizindir, Hit şarkılar benim. Karı kız sizindir, paracıklar benim. Aşkı siktir etdim, duygular köreldi bende, Romantizim yok veLakin RAP bedende, arkadaşımı satarım fiyatLar Perakende, sevgi yoktu zaten saygı hak edende.

Nefret edin benden elinizden geldiğince. Küfür edin tehtit edin içinizden geldiğince. Son gülen iyi güler kuvvetin edildiğince. Sansar akla gelen Underground deyince. İbnelik diyince Barikat akla gelsin, uzat bakıyım yavrum Sansar eline versin. Bende salsavesin bok yemekse versin, beğenmediysen dinlemezsin, siktirip gidersin. çığlık atma orospu başımın dibinde. Hüneri verdiLer yine başımın nickinde, RAPini yap sen bilirsin işci parti sikinde, RAPini yap sen bilrisin MHP sikimde umrumda değilsinz sağcılar ve solcular, bende var Air Play uzun-ince yolcular, piyasa pembe bir dizi şerefsiz oyuncular, Kolpalarsa bir dizi koyundan koyuncular

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.