Ayağa kalk ve önüne bak mc çok komiksin gününü görecek olan sensin doğru ben değilim smokimotta lirik yazdım sen olmasan yapamazdım matalyelin bu piçler sen yerinden kalkamassın tam kalassın asılacaksın yakılacaksın 34 de yüzüme gelde de bir kez varım butüm partilerde parti nerde şıllık orda kafana conta 30 metre öteden deniz topu hızında faişe kızımda sen işine bak la ben kendi yoluma baktım hep ben koneyşıl bir albüm yaptım kızıma kamil şaka yaptım ben undergrandım öyle kaldım şirketlere kucak dansı yaptın bucak bucak kaçtın ilk kezz.. rap 34 mirası kendini kaybet şarkını kaydet rap sansarın asası piskopat yazar bu kalemim ordularda nişan alır istanbulun surlarına ama okçularda nişan alır rap yaptığın her organına rap 34 mirası kendini kaybet şarkını kaydet rap rapozofun asası piskopat yazar bu kalemi ordularda nişan alır istanbulun surlarına ama okçularda nişan alır rap yaptığın organına ayağa kalk bana bak lan hayvanlığa gerek yok beni anlaman için geldik suratına baktık bi şeçim yapman gerek engerek yılan.Dünyalar senin olsun kendini kaybetmeden şarkını kaydet yada bu diyardan giiiidersen bi beat versem lan sersem resmen gidemessen kısmen git bedenin kalsın yanımızda kalmasın yaptıklarımız emanetleri alsın kankalarımız sansar bence mini mini mumları undergrand nah.. yada korkalım baksana ellerinde silah ilah olma idam ederler lahmacun söyledik malum satıra macun sürme işdidari yok ki tracklerine şaha kalkar buu satırlar kurumu tuzumuz? huzursuz undergrand ın gidişine 2 rumuz selam çak lan bu ikiliye repozof artı sansar istanbul bu rapte karıdanataşı arttırmayacak hadi adam vurun yada siz gangsta olun ama biz gansta sikiyoruz napalım bee torum rap 34 miras kendini kaybet şarkını kaydet rap sansarın asansı piskopat yazar bu kalemim ordularda nişan alır istanbulun surlarına ama okçularda nişan alır rap yaptığın organına rap 34 mirası kendini kaybet şarkını kaydet rap rapozofun asası piskopat yazar bu kalemim ordular nişan alır istanbulun surlarına ama okçularda nişan alır rap yaptığım organına...

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.