Giyotin - Ben Kimim ki

Aşık olmak, sevip sevilmek. Güzel görünmek. Gözlerinde mutluluğu bulmak. Gözünü kapattığında yüzünü görmek. Gülüşünü hissetmek. Aklına geldiğinde durup durup gülmek. Aşık olmak bu olsa gerek.

Kahpe dünya tıpkı sen gibiydin aşkım!
Girdi güya İsteseydim ağlatırdım söz mü verdi gözlerimde kaldı yaştı lisa bir çağları gözlerin açıldı ben kimim ve siktir et önüne bakta devam et selam verme almam kalbim ağlamaklı ana bacı küfür ettim gözden akan yaşlara bir cezaydı çektim bakmam artık arkama..

Bakmam artık arkama gözünü kırpma gelene gidene vurduk geçtik sende koy bi posta mahallede mevzu patlar herkes kaçar bu üçlü yalnız kalır her zaman mermi Saçar aşkımızla kolkola gelmiş kralı bakar son üç satır kaldı bu kalp seni yakar benim için ne yaptın kalbine bir sorsana aşkın nerde kaldı kendini bir sorgula

Gözlerinde yaşlar yinede kaldı yalnız elleriydi boştu sustu yinemi yalnız dostlarıyla ağlıyan kardeşlerim yalnız siktir etti hepsi kalpleriydi yalnız

Sor bakalım artık bu kalp teninmi gel de görbe kaltak içim delirdi serseri ve psikopat olan bedendi ruhum ayrı çok farklı seven biriydi ellerini tuttuğumda durdu dünya boş koyardım ama olmadıki valla ağla sende ağla tıpkı ben gibi bilki siktir ettim artık eski günleri ilk ve son sevdiğim artık bittin gözlerim kapandı artık umrumda değilsin gözyaşımı silen arkadaşlarımdı gittin uzaklaşın artık benden sende selamı kestin

Üç kişiydik her zaman biz bunu bilin artık bizi kalbinizDen sizde silin her gece biz çektik acımızı sizde bilin derdimize ortak olun çilemizi çekin

Gözlerinde yaşlar yinede kaldı yalnız elleriydi boştu sustu yinemi yalnız dostlarıyla ağlıyan kardeşlerim yalnız siktir etti hepsi kalpleriydi yalnız!

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.