İstanbul Edepsizlik propaganda, yürü maganda çenene dayadı çekti tetiği beyin tavanda.Salvo psikopat yazardır canını okuyacağım, döndüm baktım internete herkes gider yapmış.Küfrettim n'olcak lan argo yazacağım, edepsiz lirikti bendeki tepesi atmış.Kıskançsın zavallı köpeklerini üzerime saldı vardı yaşı 20-25.Sus be keş otur da rap yap İstanbul'da kimse. iklemez seni, herkes konuşur beni.Sansar ne demiş: kafa mı kıracak herkes? Delikanlıysan gelirsin kahpe soy gebersin.Derdin varsa gelirsin, .ötün yerse girersin: soğuktur mekanım Üsküdar üstü ört.46 değil bu .öt 34, lumuzinlerde rap olmaz duy be .öt. Çekte vur be kolpa silah bulmak çok mu zor?Emaneti vereceğim eline çekte vur diye. Küfrettim ölümüne çok mu hoş? Ellerin titriyor ibne psikopatlık nerede? Çekte vur be kolpa silah bulmak çok mu zor?Emaneti vereceğim eline çekte vur diye. Küfrettim ölümüne çok mu hoş? Ellerin titriyor yine psikopatlık nerede? Reckat dinlemekle rap gitmez hayra, ratusmanın adabını veren kolpa toyla. Partilerde fuhuş yaptın undergroundada furya, gördüğümde adam sanmıştım telli furna.Arkamdan konuştunuz yüzüme geldi ses etmedim.Mekanıma geldin gider yaptın ses etmedim Tırstığımı sanma misafirperverlikti bendeki, Snasi verecek eline 3 şubat ta Rap bitiyorsa undergroud vaha. Salvo diss attıysa mutlu ol, merdiven yükselmiş, bu replik lüks etmiş.Kansermiş .bne, haberim yoktu rollü .ancık cacık o mahsenden. Örnek al birazcık sorun varsa beklerim.Bundan böyle böyle serseriyim doğrudur, giren çıkan ve İstanbul'da bayrak bende, mızrak bende kılıcı çekti tayfam. Çekte vur be kolpa silah bulmak çok mu zor? Emaneti vereceğim eline çekte vur diye.Küfrettim ölümüne çok mu hoş? Ellerin titriyor yine psikopatlık nerede? Çekte vur be kolpa silah bulmak çok mu zor? Emaneti vereceğim eline çekte vur diye.Küfrettim ölümüne çok mu hoş? Ellerin titriyor yine psikopatlık nerede

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.