SanSar featuring FerSah

Rüya görürüm günümün farkını görürüm dier insanlardan. Baya yürürüm yolum uzundu rap
Kaçarım ben gibi sansarlardan dünya gözümüz kapandı yalandı talihi müsvette kağıtlar
yazar haybeye gidilen kaderin içinde kendime yepyeni yol çizdim.Taktii rhymlere anlamasın yoluma tuzak kur benim önümü kes. Armoni kokunca kahpeler uyanır istanbul gece kanlara bulanır. .
Kalbimi çalsın salak ortam kızı ağlama dur sen durmaksızın takmaz bu rap ve yüksek hızım
bakmaz olan biten nedir? Araba karı ve sigara üçgeni tehlike yaratır güçleri sigara kovala
bana manita kovalasana ortama ak vede gecelere dal .sigara kovala bana ve para kovalsana
babanın sırtını ovalasana.sigara kovala bana sigara kovalasana sigara kovala bana sigara kovalasana.

Arka kolonlarda bas wurur kafam döner durur marka pantolonlar we şehrin ışıkları yanar

Parama gelir manitalar arka koltukta tayfam rüyamdan uyanırım ve sabaha yeni bi sigara yakarım.x2

Fersah version

Yeni bir güne başlarken ben yine bir ibne taşlarken,kadıköyden gelende oldu yanımda bir iki merdiven.Ellerimiz dert görmesin yanan alevde sönmesin haber de iletin gelmesin sikerim derken ölmesin.Nelerde ördük bilmessin kahpesin olum anla,yanla cix arabanla karavanda karılara bir ki git gel.Kanlar aksın deli gibi inadına sövdüm kolpayı gömdüm sönmedim olum hala kinle hep seni aradım.Saralım haydi boş durmak yok koşturmak farz olsun .Dolsun gözleri ağlama sakın ha ıkına ıkına git burdan .Şurdab birisi çıkıwersin sen nerenin köpeisin diye seslensin anlarsın kaç kaç yoksa toslarsın.

Arka kolonlarda bas wurur kafam döner durur marka pantolonlar we şehrin ışıkları yanar
Parama gelir manitalar arka koltukta tayfam rüyamdan uyanırım ve yeni bi sigara yakarım.x2

SanSar version

Uyan rüyandan uyandım hep ben sersemlemiş ve yorgun bedenim
dün geceden kalmış bedenim eni iyi bilirim beni ii bil.Çıkarım sokakta kaos war hala kimkime düşman kimkime dost.Kim yoluna bakar kim bize kurulur kim soluna takar emanete tekaret et hararet yaparsa muhabbeti merdiven siker geldiler bile panik atak vede depresif lirik saldırgan vede agresif lirik.Çok pasif kaldı uyku düzenim pasif (?) olmassa sark. ii gelebilir ama war ağzımda ki tütün tadını açılayan.İstanbul gencleri hızlı yaşar istanbul gencleri sürtebilir istanbul insanı öldürebilir,adam öldüren katil şehir.16 MiLyonun 6 sı esrar keş yalanmı lan yalan mı war? Sewgiler yaşar sokak arasında heralde lan yalan dolan...

Parama gelir manitalar arka koltukta tayfam rüyamdan uyanırım ve yeni bi sigara yakarım.x4

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.