Hep zavallı sıfatı koydum her bi güfteye her satır melankolikdi her bi besteye mahveden bi alokolikdi sevgi gülmeye bildiriydi her bi kimseye hüzün kokan herbi vokalde bir acım var acıma artık haykırır acım bak umursamaz zannettiğiniz bu adam ağlamakta her gece siz habersiz kalsanızda gözlerimde damla aynadakine isyan ettim ağla hadi durma kalemim yorgun düştü dünlerim üşüştü başıma sanki akbaba bak baba çocukluğum kayıp sen aldın, sen çaldın hırsız polis oyunlarım geride kaldı sokaklarda kaldı, dünlerimde kaldı yarınlarımda aynı caddelerdeyimki lakin arada fark var artık biliyorum yaşama kuralını yarınım kapılarımın arasında bugünüm dünümün yarasında geçmişim yaralarımın arasında korku var her ne kadar saklasamda ezilmiyorum artık kaybeden değilim ezemiyolar artık kazanan bireyim anlamıyorum yinede, mutsuzum neden bu beden yoruldu hemde çok yoruldu bu beden yoruldu sevgili değil kimle acımıyorum inle şimdi sus ve dinle gururum yoktu, onursuzdum o zamanlar şimdilerde gururum var karşı koyanı yok ederim sokaklarda yediğim dayaklardan dövmeyi öğrendim güçsüz olanı ezip övünmeyi öğrendim çocukken ben gibilere kötü adam derdim anladımki aslında iyi adamlar yok acımayın bana ben size acımam bir yandan kovalayıp bir yandan kaçamam ben küçükken oyunlarda yoktum şimdilerde başrol , şimdilerde başrol yarınım kapılarımın arasında bugünüm dünümün yarasında geçmişim yaralarımın arasında korku var her ne kadar saklasamda tamam anladım kes yalan söyledim gözlerimde damlalar var hala sakladım bu oyunu oynamaktan çok yorgunum artık yenmek için hile yaptık yapmak zorundaydık bir iki dakka dahi mola veremem oğlum sevmek kuraldışı burda nefret etmek serbest pes etmek dahi çok zor geldi kalbi deldi kalbi deldi dendi gözlerimde damla damlalarımı anlamakta zorluk çekti her bi kimse gecelerimi uykusuz geçiriyorum kabuslarım var yürüdüğüm yollarımda anılarım var şimdilrede arkadaş yok kanlılarım var çektiğim dalgalarda korkularım var korkularını saklamakta bu beden neden ? haykırışlı beden ödenemezdi adam güvenemezdi insanoğlu kahpe ah be bir zamanlar hayallerim vardı Tanrı hayallerimi aldı çekti gitti sonsuza banada geriye ne kaldı sigarayı yak..uza... yarınım kapılarımın arasında bugünüm dünümün yarasında geçmişim yaralarımın arasında korku var her ne kadar saklasamda

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.