VERSE 1 :
Bu rhyme i bekle baby yine ben geldim ritim yazar bu kaderi benle eşleşir değer
Bi risk aldım yola çıkarken ama buna değer hapis kaldık hepimiz sistemin döner bi çarkı
O çarkı döndüren de bizler adam öldüren de bu şarkı mazi olacak ama kelam tekerrürde
Sen anlamamakta ısrarlısın hem de oldukça!.. Ben de ısrarlıyım anlatmakta böyle oldukça
Aklım yerinde durdukça, sağlığım da ritimler hiç durmiycak ben de durmuycam
Durdurmak isteyenler elbette ki olucak memleketin bu aydınını tek bi kurşun vurucak
Yapma böyle olmasın bitmesin hikayeler ağlayan çocuklar olmasın ve batmasın güneş
Gördüklerim aksini kanıtlasa da bana yine de umudum var yani şu durumda

NAKARAT ( *2 ) :
Bana kalem verin , bana kağit verin , bana silah verin , bana kelam edin
Bana bi güç verin , bana yürek verin , salla gitsin hepsini , bana bi beat verin...

VERSE 2 :
Anti depresanla yapay olarak uykular , kendinden emin olmamak kendinden korkmak
Şizofrenik mi? psikozluk mu? bilemem ancak sheet happens homie yani böyle olucak
Bi şarkı yapmam için bir gün yaşamam yeter , olucaklar da belli yarın daha beter
Solucanlar elbet olucak bu da işin kuralı , ama hiç bi solucan beni yıldıramadı
Utanmaz bazı yüzler insan içine çıkmaktan , uyutmaz hiç bi mazi sorunlar var
Alkolik pederler ve karanlık sokaklar , gel de şimdi ümid et parlak bi gelecek
Oldu bittiye getirdiler hayatı *bneler , kim seni sever? kim beni sever?
Kim senin yanında kalıcı ? Kim benim yanımda ? Olan bitene tepki joint kanında...

NAKARAT ( *2 ) :
Bana kalem verin , bana kağit verin , bana silah verin , bana kelam edin
Bana bi güç verin , bana yürek verin , salla gitsin hepsini , bana bi beat verin...

Sansar Salvo a.k.a Psikopat Yazar

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.