Bu cigaraya acımam sana değil cigaraya acımam sokarım götüne önüne bak kaldırma kafayı

Sansar

Kadıköy ordu Salvo rapte akan oldu birine koydum adı da Dj Akman oldu bir oğlum oldu ondan Amerika'ya uçtu Mert İçgören oldu ismi sonra rapci oldu sonra clubber oldu yaptığı bok tutmayınca krize giriyor denyo bir gün hap yutmayınca benden 500 km ötede bana diss atın parti için bar sahibinin altına yatın satın sermayenizi albümün yanında Kadıköy Bakıröy fark yok
İstanbul yanımda lan 34 sönmedi ben de ölmedim benden nefret ettin ama beni hiç görmedin adımı duyduğunda kendini yerden yere vur sana ne yaptım hatırla sonra kudur Barikat'la feat yap layığın budur kafan güzel oldu ama içtiğin sudur

Nakarat

Alabilirsen gel de indir indir bu sahnelerden
Computerle kanka ikinci sınıf rapcilerden
Elini sıktım okundu korku gözlerinden
Gözünün içine baktım hep geçtim önlerinden x2

Narkoz

Damardan çekip yaptığın edebiyat seni tamamlar edepsizliğine boktan diline güvenerek mc göt vererek kazanacak sizin grubu takdim edicem başlıyorum sağ yanında parça sol yanında türkçe sözlük buldun dimi Samsun'dan havlayan Derin Darbe isimli kancıklar topluluğu toplayıp topunuzu asmak gerekir kafam güzel yazıyorum aldığım havaya dahi karışan bundan sonra
aldığım havaya karışacak dostluk yok birader indıragandi var bundan sonra Narkoz hasılatı tek kırışacak karışacak varsa köşe bucak kaçacak bulun beni arkanızdayım ardına bak beni hissedeceksin annene sor beni görmediysen sana beni hissetirecek bu track delirmiş tüm sözleri tek bir celsede silecek beni öldürmüşsün dirilip Narkoz seni sikecek

Nakarat

Alabilirsen gel de indir indir bu sahnelerden
Computerle kanka ikinci sınıf rapcilerden
Elini sıktım okundu korku gözlerinden
Gözünün içine baktım hep geçtim önlerinden

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.