Bir arabayı son süratle sürerken çok erken derken yarın için yarın oldu ben beklerken zaman geçsin diye kestirirken zaman boşluklarında harman oldum orjinal rapcilerden hepsi teklif aynen saltanatım sürer halen bak şu hale her kelimem değerlidir manen birazda madde değerimi bil çok bilmiş konuşma fazla çok yemekten börekten deli gömleğinden tanıyabilirsin istersen arayabilirsin bulursun mutlu olmak koşullu afilli kaldırımlar çok konuşma elinden cenaze kaldırırlar burnumda kötü kokular var sevgili arkadaşlar devrim başlar devri başlat ben oynattım yarım aklım ölüm hakkım kimi taksam dayanaksız olmaz kızım olanaksız hayatımda avanaklar

Nakarat

5 tepe 6 kişi bir çiftlik artı bir keşke be dediklerimden olamadın hiç 5 kare fotoğraf hatırlıyorum hep aynı sonradan değişebilir şimdilik apayrı x2

Bırak piçi dediğim için vurmadım piçin için için yanar için döner ölür gidersin aniden aniden kerhaneden çıkar gelir bir fahişe yazarsak at bir şehirde boğulursun nehirde okyanusta yüzerken biz var mı diss izleriz yeri gelirse dissleriz evet sayko bizleriz beş paralık rapiniz yerinde mi sikiniz siz ikiniz ve abiniz sikilmiş bir haliniz var herkes benim gibi rap yaparken kim kral kim doyar bir yumurtayla kim çıkar bu kurultaydan Kadıköy Acil kimine katil kimi de dost kimi de boş kovalamaktan hoşlanır kürdan kolunu kıracak adama merhaba de yolunu kesicem piçini sikecem gelecem önüne atacam leşini tek başıma yiyecem beşini kaçmıyorum ama bırakma peşimi

Nakarat

5 tepe 6 kişi bir çiftlik artı bir keşke be dediklerimden olamadın hiç 5 kare fotoğraf hatırlıyorum hep aynı sonradan değişebilir şimdilik apayrı x2

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.