Ormanımız yılan dolu yorganlara uzanan bu kampa orda bela oldu günden güne çoğalan karanlık bi evim sanki seni içine çağıran bi gençin ümidi gibiyim metropolde boğulan. Ticareti kaldıramam oda beni kaldıramaz yeraltında kalırım gözüm sözümü tutarım müzik dırdırcı bir karı çoğu rapçi balayında zaten hasetin üstü her açıdan kapalı. Astırmalıp yavaş vurdu beton yere suratım bu beyinlere yalıtım şağlam yapılı sanırım hep beraber kuralımmı kafamızda kıralım veya-hutta kıralımmı bende öyle umarım. Hayranlarımı istiyorsan düşmanlarımı al lan bak memlekette nasıl olsa herkes yaralı hayatına girer girmez üniversite yılları şimdi sansar dinlemek için fazla havalı.

Kelime sokaklara düşer biraz ara ver aka kara der rakibin çok etkili,
Sokağa döner, sokağa döner, sokağa döner takılı kaset gibi,
Sokağa döner, sokağa döner, sokağa döner takılı kaset gibi.

Bugünlerde herkes deneysel işler peşinde, yüzeysel i*ne, ölmemi bekleyen erdemle bekle, sabrın sonu selametse salim olmuş olmalı hayaletler heralde. Hayatına kanser gibi girer çıkar girer el verirmi resimler hadi iyi eğlenceler. Takla atıp düşmeyenler ordusunda mensup hınzır baya bi hızlı hayali ihtiyaç duyanlar, büyük kumarlar, arkadan vuranlar arkadaş duranlar artı hep yanımda adım kadar burda kankam hep yanımda uğur yetir burda dur dedim durma savaşçılar yolda savaşçılar burda.

Gölge haramilerine çok selamlar, selam!

Sokağa döner, sokağa döner, sokağa döner takılı kaset gibi,
Sokağa döner, sokağa döner, sokağa döner takılı kaset gibi.

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.