20 Yeni Türk Lirası Değerinde Gururlar Kaçma Boşu Boşuna Uzun Mesafe Vururlar Durumlar Kritik Oldu Çok Komik Bir Sorgu Bu HiçBirinizin Anlamadığı Kelimelerse Vurgulu Korkulu Geçti Günler Biz Yorulduk Kaderinin Adını Ölüm Koyduk Ölüm Bulduk Sevdiklerimiz Kalleş Kulaklarımız Sancılı Sekiz Yaşında Kan Başımda Yürekse Acılı Dilimde Bir Yaram Var Nedeni Yıllar Boyu Söylemem Ben Söylemem Kalp Damarlarım Tıkandı Sevgi Dahi Göremez Oldum Gözlerinde Hep Çıkarcı Bir İfade Kasvet Et Benimle Göndermeler Gitti Rabbe Ve Harbe TekBir Miğferim Dahi Olmadan Girdim Hemde Meydanın Tam Ortasında Kalmışım Farketmeden Meydanı Terketmeden Cesedi Gömdük Cesedi Gömdük Savaş Bu Silahta Var Kurtuluş Yok Tek Başına Kaldın Kankalar Yok Yavaşla Geriye Dön Tutunamazsın Beyaz Bayrak Çek Moruk Kazanamazsın Kendimden Tiksindim Sayenizde Mesaimizde Çok Yorulduk Ve Sağ Elimde Bir Kalem Tutarken Vesairelerle Doldu Gönlüm Ben Ömrüm Arkasında Kaldım Bedenim Benden İlerde Bu Kalp Battı Artık Milyarlarca İçerde İçerlerim Bu Göğsümü Bul Çözümü Zevk Dahi Alamaz Oldum Hayattan Ve Bayatlar Bu Gönlüm İşlemezse Sevgilerimi Sunarım Birde Saygılarımı Kaygılarımı Dahi Yaşamaz Oldum Umarsamazlık Aldı Başını O Raddede Bir Ceset Yatar Bugün Bu Caddede Gözlerimin Altı Mosmor Gözünle Gör Özünle Çöz Bu Yaşamı Yani Hiçbirşeyle Çöz Bu Yaşamı Bu Adam Ağlar Nedeni Belli Yoktu Başarı Ve Ben Bir Çift Göz İçin Yazdım Onca Satırı Yazdığım Onca Satırın Vardır Hatırı Savaş Bu Silahta Var Kurtuluş Yok Tek Başına Kaldın Kankalar Yok Yavaşla Geriye Dön Tutunamazsın Beyaz Bayrak Çek Moruk Kazanamazsın Hazırlıksız Yakalandık AzrailseArkamızda Kovalandık ? Yol Uzunken Oyalandık Abalandık Sonrasında İrtifa Kaybı İstifa Etti Hayatın Patronu İltifatlar Sonrasında Yüz Buruştururlar Yol Karıştıranlar Arasındayım Peşimden Koşuşturanlar Şimdi Hasım Her Hatada Yandı Ağzım Bataklıkta Gül Bulamadım Yarına Yalınayak Yürürken Bugündü Mesken Unutulanlar Arasındayım Ben Bilirken Kimisi Yaşama Yeni Başlar Ben Ölürken Kiminin GözYaşı Akar Ben Gülerken Kimide Arkamdan Güler Ben Giderken Kimisi Nefret Dolu Bakar Ben Severken Fazla Soru Sormadım Ama Öğrenmem Gerek Sevgiler Yalan Olup Biterse Nedir Gerçek Savaş Bu Silahta Var Kurtuluş Yok Tek Başına Kaldın Kankalar Yok Yavaşla Geriye Dön Tutunamazsın Beyaz Bayrak Çek Moruk Kazanamazsın

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.