Mücadelesini Verdiğim Müziğim Önünde Tüm Yıldırımlar Salvonun Yönünde İlerlemekteyken Sen Emeklemekteydin Rap İçin Aç Gezerken Yemek Yemekteydin Emekteydin Kolpalara Kral Ben Düzdüm Onları Kapatmıştık Yolları Sansarınsa Kolları Ahtapot Misali Sardı Boynunu Ve Katledildin Mahvedildin Undergroundda Bense Underground Bir Killa Rapertuarla Açtığım Tüm Yolları Keşmekeşle Aleve Verdim Kaleme Verdim Gençliğimi Birde Rape Derdi Var Bu Adamın Bak Bu Garibe ? Galibe Bakarsın Aynı Anda Ancak Bu Zamandan Sonra Herşey Farklı Olucak Rap Yaparken Geviş Getiriyorlar Ulan Oğlumu Yazsana Lan Ananı Belliyorlar Ah Bu Mc Birazcık Deliydi Küçümseyen Her İte Gücünü Gösterirdi Şimdi Ruh Hastası Biraz Biraz da Piskopat Dinlemezsen Dinleme Lan Teybi Kapat Kopartırız Bu Undergroundu Evet Yaparız Siz Mangıra Biz Rape Taparız İlginç Birşeyler Olacak Bu Akşam Burda Oyunlarda Koyun Suyu Yem Olursun Kurda Fondaki Bu Beati Duydunuzmu Sansarın Bir Yumrukta Bayılırsın Kafatasını Sarsarım Düzenlediğin Boktan Partileride Basarım Sansar Salvo Nam-ı Diğer Piskopat Yazarım Ben Yazarım Eğilirsin Atışmada Kesilirsin ? Sıra Gelip Pes Edersin Daynamik Biçimde Processing Verirsin Kanallarla Adam Olmadım Sahnedeydim Ne Çabuk Unuttun Dün Gece Sendeydim Lan Kıçından Sağlanır Yedi Litre Kan 95 Yılında Öldü Karakan Kadıköyse Tek Mekan Kanakan Ah Bu Mc Birazcık Deliydi Küçümseyen Her İte Gücünü Gösterirdi Şimdi Ruh Hastası Biraz Biraz da Piskopat Dinlemezsen Dinleme Lan Teybi Kapat Amına Koyim İş Olmayın Siktirin Gidin La Sahte Kimliğinle Girdiğin Riddim Ya Saldırmak İstiyorsanız Gelin Ordularla Kafayı Yemişsiniz Lan Sağcı Solcularla Torbacımısın Nesin Birader Tutunma Bana Uzuvlan Mekanımdan Bin Arabana Sevdiğim Yüzüğü Parmağından Düşürmeden Çıkardı Babamın Tek Vurmadığı Damardı Kafayı Yemişsiniz Lan Sağcı Solcularla Bense Ölüme Gittim Yanımdaki Yolcularla İndirimden Yararlanmak İsterimde Ucuzluk Rezil Ettin Kendini Yaptığın Paçozluk Merdiven Bir Yumruk Olympos Bir Yumruk Ulan Alt Tarafı İki Yumruk Vurduk Ve Kurduk Tüm Planları Sizse Kişi Olarak İbneydiniz Sizse Hiçbir Şeysiniz Ah Bu Mc Birazcık Deliydi Küçümseyen Her İte Gücünü Gösterirdi Şimdi Ruh Hastası Biraz Biraz da Piskopat Dinlemezsen Dinleme Lan Teybi Kapat

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.