Elimde bi kalem, sabaha karşı 3 bucuk Yollarım çakıllı, umuda yolculuk Sahnede bi tiyatro görevim oyunculuk Oynadığımız sahnede rolümüzü unuttuk Kaderim hep aynı bak, sende gittin, sırra kademi bastın ah bak ben bittim, Düşlerimi ektim yıldızlara hergece dua ettim gel die rüyama, yüzün zaten hayal meyal aklımda bi resmin vardı Sayısız düşlerim, gözyaşlarım aktı, yandı gitti ismin benimdin a.ma şimdi bi yabancı, hancı hanceri getir sapla kalbime Ndn insanlar bu kadar acımasız, ndn dostun düşmanından farksız, ndn kaybedince değerler anlaşılır, ndn güçlü hep duygularla oynaşır Karanlıkta haykırıyorum, açtım elimi yalvarıorum bitsin artık bu düzen, ve yalanlar, yılanlar koynumuzda günahlar omzumuzda toprak olmayalım Elimde bi kalem, sabaha karşı 3 bucuk Yollarım çakıllı, umuda yolculuk Sahnede bi tiyatro görevim oyunculuk Oynadığımız sahnede rolümüzü unuttuk Görmez gözler 2 damla akıtır bundan böyle, yüzler vardı hep hatırlanan şimdi hepsi nerde? Kalbim kırık dökük parçaların hepsi yerde, karamsarlığın nedenini sanırım atlattık, gelip geçen rüzgarlara zaten bu kalp hep aşık Alışık nede olsa adressiz mektup yazmaya, a.maçsız hedefler hedefim oldu galiba Sende mi geldin geçtin ömrümden bi rüzgar gibi, bu köhne mezarlıkta tek kaldım ben değil mi? sigara dumanları yere çöktü burada herkes ölü yaşamak zorundayım ben burada çünkü Arkamızda kaldı tüm sevdiğimiz şarkılar, koştu karanlığın sonuna kalpteki tüm dostlar. Uçlar, varolan umutlar bu şarkıyla yok oldu, içimdeki kayıp kente son mektupdu bu! Elimde bi kalem, sabaha karşı 3 bucuk Yollarım çakıllı, umuda yolculuk Sahnede bi tiyatro görevim oyunculuk Oynadığımız sahnede rolümüzü unuttuk Sonunu tahmin etseydim, o yolları gözlemezdim Duygularımı beslemezdim, böyle olsun istemezdim, bi çoğunuz kalleş kendimden de beklemezdim, çekip giderdim artı günüme gün eklemezdim Tek tabanca savaşırım ben yorulmadım, kalbimde onca yük ve bn yok olmadım, kapıların arasında kilitli yarınım, kurşunlar sıkıldı ben vurulmadım Kalbinde ki yare, çare yok ve hangi yare ve hangi yare fethedebildi yürekte kale, kalleşlik yaptıysam hesabı cehennemde peki cektiğim çilelerin hesabı nerde? Ellerimde yara bere şu hale bak, kim içinde közse git meşale yak. hüzün bnde yok kilse bi fiil bundan sonra kimse yok umrumda değil! Elimde bi kalem, sabaha karşı 3 bucuk Yollarım çakıllı, umuda yolculuk Sahnede bi tiyatro görevim oyunculuk Oynadığımız sahnede rolümüzü unuttuk

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.