magazin muhabirleri henüz kapıda yok evet ama tanıdım insanlar beni konusuo gerek hop demek jop gerek ağızlarına sussunlar artık dedikodu kazanı içinde fareler kussunlar kancık cevrem boş vaadler içinde her biri cem uzan engeller var istklerin önünde hayatımız hep kuram ben orduların önünde yek duran gerektimmi sert vuran en az ırak ın işgali kadar saçma benim dert yok popüleride meraklısı fanlarım komen tatar tanımadım adamlar myspaceden bana kanka yazar pusat big boys damga basar sen gazla kaşar onun bunun eskisine ben değil ancak rahtan takar gittiğim mekanlarda gözler beni arar ihtifat yağar damlar bana bakar bilirim hepsi yalakarlar cebinde paran yanına manitan varsa teltolar komşuda bişer umutlarıyla tanıkdıklar etrafta yer kapar sıkıldım sahte gülücük ardı sinsi hisler cıkar menfaat olaylarını kovalayan kolpa tipler hepsinin soyunu kırmak gerek ben şimdi hitler katil yada artist sıfatı takılır bende şimdi kirli hisler sadece ewime gidiyom iki dakika rahat ver içimdeki şeytan dio rapçimisin karar ver düşünüyorum bir yıldız olsam kollarımda fahişeler fotoraflar çekimler sonra muhabirler zühürt bir rapçiyken bile bu bana ağır geliyor ama hayalime kavuşmak için kovalıyom orospular hatıra için önümde domalıo bu kadar cıkarki ipnenin içinde bunalıo herkesin bana sorduğu duzak dolu sorular bana laf atan rapçilerin coğunun yolu var savaş dewam eder anlamıyom hit olmayan duygusuz ifade en boktan parçalarımdan bir beat için aşk yaşarsın bence tam kaşarsın 2004 eski günler olimpos hatırlarsın benim tek muhtattabım varsa fanlarım geri kalanı umrumda değil kusura bakmayın cok yüksekken kaybettiğim raplerden medet umma şarkılarını dinlerken vokallerimi ara mumla ara yolda vukaat alayı karakolda bence tavlanabilir bütün kızlar para pulla kimi zaman bunalım çekilmek isterim kasabaya yada buna son vermek için kasada var ap acık hapı yutup itildim o durumlara ama birini gördüğümde deme lazım merhaba onlar ister 7&24 beraber takılalım zorlar ister lakin yaşantımı bilsen akıl alır orda pissen ulaşma ve bulaşmadan zarı atın zorda bizler umursamayan içinde bulunduğum bu yararsız bu boş kalabalık onlar benim adıma düşünür ve karar alır kendime ve dostlarıma yazarım ben kafa çakır pop düyedim artıysa hesabıma para yatır kimi vardı geldi geçti iz bıraktı deldi deşti istemiştim dostum olsun gelde yenede beni deşti coğu zaman koştu yanıma geldi layd anlamsız bir derbideydim orda eksi terbiyeydim bir gün hedefi vurucam ben ve bakıcam delice anlamsızca yorumlardan ne kalcak geride hoş oldunu düşünmüştü silah taktı beline lan ordunu geri cek onların hepsi reydi ket

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.