Verse 1

Her biriniz için ölüm paranoya beni kestiniz önünüze dönün.Yönünüze çöküp ben ölünüzü öpüp ilerlerim sanki bu geleceği görür.Dükkanım açık bitch arkaya kaçıl.Dönüp bakma sonra halkaya katıl.Olanları atlatıp halkıma bakıp kovanları toplarım.Altına yapıpta safları korkutur aklına yatıp girdiğin yolların hattını çizen uçaktayım sizin savaş alanına yakın.Ön saflara gelen aklını çizer.Tüm köylere muhtar oldu giden evimdeyim kon bize para gibi gelen.Üstün dere küsüp üstüne düşen tetikteyim böylece saniye biter.

Nakarat

Geldiği noktayım senin oktavın
Elinde oklava sehpada koklayın
Hortladım bilmem kaç kez
Hatırlayın müzik açılmadı.

Verse 2

Bu konu konseept tepinip yol seeç elini boş geç yerimiz hep leş gibi,olur ama dümenini kıramayız.Kimseyi bulamayız kimseyi aramayız.Elimize taramalı gibi mikrofon flowu oturtunca ölenler olur.Gelenler olur,gidenler olur,neyin ne olduğunu tabi bilenler olur.Basit bu konu yolumuzun oyunuzun hasetle yanıp kül gibi kavrulun.Cama vurdu yağmurum yinede durduğum söylenemez kasveti kendinizde bulun.Ayıp olur, tabi sana ayıp olur.Bide hepiniz biliyo gibi karakolu, ayık olun.Bide bana para bulun çünkü bi emekçi sonunda yolun!


Nakarat

Geldiği noktayım senin oktavın
Elinde oklava sehpada koklayın
Hortladım bilmem kaç kez
Hatırlayın müzik açılmadı.

Verse 3

Döşesem bi pazar köşesine yazar.Aşevine bakan adam kaç evini yakar.Köşesine yazar olan rapimize nazar.Ve bu rapte nazar olun elinize basar.Hali toz olur ve gazeteye bakar.Sami Tosunun o gazeteye çıkar.Ezilse müzisyen olamazdı kaşar.Aşar aşılayıp kaçar vokalini basar.Ve tabi geri gelip sonra gidip yine gelip, e tabi geçebilir o turunu bindirip,kamyondan karpuzu indirip sindirir kaç mezir flow bu acıyı dindirir.Bunu bildiğim olsa sildiğim satırlar kalırdı nefretti yarım.Bu silahlı adamlarda yazıyoken adım.Bi silah var olduğunuz yerinizde kalın.

Nakarat

Geldiği noktayım senin oktavın
Elinde oklava sehpada koklayın
Hortladım bilmem kaç kez
Hatırlayın müzik açılm


Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.