Eğlenelim işte partyde gibi Ee Yow Yoooww Yow YowYow Once Ben Giriyorum Burnumdan, Soluyorum U.L.A.Ş Sende Soluyormusun, Sansar Sende Soyle. Hep Beraber FreeStyle Yapalım UltraSonicRecordz Da Elele Werelim Dicem Ama Biz Jonturk Değiliz Jonturkun Gotune Werelim O�nu Domaltalım Orda Burada Ogeday Da Baksın Azına Attıralım Sende U.L.A.Ş Solemek İstiyorsan Mikrofona Yaklas Hadi Bakalım Yeahh Yow Yow Hakkımı Sansara Bıraktım Önce O Dalsın Mikrofonun Azına Sıçsın Sonra Bana Bıraksın Cok Tukurmesin Etliye Şimdi Sana Bırakıyorum Mikrofonu Soyle Sende Niggaaaooww!! Dj Akmanın Suratına Tukurdum,Ufurdum Uzerıne Dogru Amsterdama Kadar Yolladım Dissleri Pisledim Üzerine sitesinde Acıklama Yapsın Gotweren Yerin Bir Fith Altına Dalsın Ordan Cıkamasın Yer6ndasın Mutlumusun DalYarraksın Aferin Sana Alkıs Aldın Browoowoo Solucen mi ULAS Dj Akman Kim Ulan Ben Duymadım,Niye Herkez Sana Dusman Anlamadım Ama Bir Numarasın Kanka Yow Simdi Simdi Yow yow Napim Dewam Edim mi ? Et !! Akman Dedinizde Akmana Sokmam Meselesi Nefesini Kesicem Onu Domaltırken Biliyormusunuz Simdi Hava Biraz Sıcak Biz Kapandık 4ört Duvar Arasına 4ört Duvar Arasında Soluyamıyoruz Am.Koyim. Lan Çekil Ben Soylucem Soyle Ozaman Yow Yow 16 sında İzmirdeki Partye Kimler Gelicek Bilmiyorum Ama Umarim Mekan Dolucaktır Herkez Dinleyip Cosucaktır.Orada RAP BİZNEZzZ Show Yapıcaktır Emin Olun Kankaların Dinleyip Suratlar Kızarcaktırr� Yoww Arkadamdan Girdin Kafam Karıstı Olsun Yine Toparladım Hemen Topu Sansara Atıcam Hemen Ama Once Birsey Soylucem Kanka Nasıl Koydum hahaha Jonu Bana At Hadi Bakalım Sana Kat Kat Duvar Ormek Lazım Cıkamaman Lazım Anladınmı Be Kazım Ne Lazım Listesinde Toplamak Lazım Duymaz Agzım Neydi Tarzın Dogu Yakası Tarzım Anlatabıldım Umarım Ve �Sanırım Seni Karın Bana Hasta Olmus� Ma Faka.. Sanırım Demene Gerek Yok Olum Onlar Zaten Bize Hasta Kolumda 3 Manita GOTurdum Onu Bara Bar Yok Burada Her zaman Sikeriz Biz Onları Deli Gibi Değilmi U.L.A.Ş Kufur Ettim Ama Kusuruma Bakma Her zaman Saydırıyorum Ritim Biraz Değişmedi Ama Melodi Değişti Olsun Gel Dewam Et Beni Burada Yalnız Bırakmayın Korkuyorum Desemde Siz Bana İnanmayın Her zaman Sikerim Tek Güç fark etmez Yaa Yow Fearı Actım Sonda Kaldım Am.k Karı Olmus Zaten Bidaha Nasıl Oldurucem Biri Bana Solesin Yow Fors Pors Yasattı Ustume Yok Artık Elimde Silahla Vuruyorum Herkezi Yoklan Gercek Silah Değil Oyundan Fareyle Atesh Ediyorum Yalandan Yoksa Siddete Karsıyım İnandıgın Tek Siddet War Oda Analdan hay Haha UnderGrounda de Kral Anladınmı Lan Onada Zaten Analdan Girdim Ozaman Napıcak Bundan Sonra Seni Ben Devr Alıyorum Sizi Kufr Ediyorum Hadi Bana Kızın Bana Atlayın Extasy Atıpda Patlayın Ve Sonrasında Gazininde Taa Am.k Maziminde Am.k Gazinin Kim Oldugunu Bilen Bilir Siken Siker Seni Geberen Geberin Gebertilen Sen Olursun Gebertense Ben Polisler Pesimde Ama Farklı Polis Ma Fakat Yow! Beat Bitiyor Allah Kahretsin Napıcaz Bize Yetmedi Üçümüze Daha Uzun Bir Beat Lazım Sanırım Arıcaz Bulucakmıyız Bilmiyorum Bakalım Yoww RAPo Tamamla ! Albumde Anlattık Zaten Anlatıcamızı Ama FreeStylede Yaparız Tarzımızı Her Zamanki Gibi Klavye Basında Yine Sansar Buradada U.L.A.Ş War Hep Biz Sokarız Amınıza Duvar Oreriz Son 3 Saniyen Benim Elimde Olucak Ve RAPmi Yaptın İbne Sansar Amına Koyucak! Ben Koyarım! Ee Bende koyarım Lan Guzel Mi Oldu Hahah Ben Koyarım Biyaçh

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.