Şimdi bana bi bak lan ve yine microphone da ben ceza patlayan bir bomba anlat derdini rahatla bana bir bak beni bir gör beni bir duy beni bir dinle hisset al içine lan al içine lan şimdi bana bir bakınız akınız underground u kafaya takınız yakınız aleve veriniz her yeri mehmetcanla ateşe verdik her yeri bu merkezi bir sistem çamura gir ve pislen ita tay tay tay

Bana bak beni gör beni dinle kızlar çıldırmış erkekler baygın salgın hastalık zafer yok bak şimdi anlat derdini inana anlat derdini patlayan bir bomba derdi mi kalk şimdi haksız kalk seni karttız kalk şimdi practice zamanı kalk ansız sapsızsın arsız kalmışsın kansız olmazsın yansız sen olmuşsun hırsız

Şimdi bana bi bak lan ve yine microphone da ben ceza patlayan bir bomba anlat derdini lan freestyle ya şimdi beni bir dinle bosphorus underground da gel dinle ya ya ve yine microphone nu getir lan anlat derdini lan işte anlat derdini patlayan bir bomba geldi mi ben yine microphone da ceza ıah! yapmadan önce sana kafana kafana kafana

Şimdi bana bi bak lan ve yine microphone da ben ceza patlayan bir bomba anlat derdini lan freestyle ya şimdi beni bir dinle bosphorus underground da gel dinle

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.