Ceza

yaşam çetin ziyafetin bi tadı yok rap cesaretim bu alemse nezaretim ne patronum ne zalimim sefaletin sonu selametindir yada cinayetin adam gibi görünen sen değilsin sadece kıyafetin hep ihanetin peşindesin bu rapte benim dirayetim hoş sayfalara ziyaretim boş çıkmadı ben hep terledim kuşkunsa boşa gider kuşum koşullar zorlaşır cesaretim hep önde durur beklediğini bil kıyametin

Killa Hakan

hayat zor şartlar insanı anlamak zor birden hiçbişey yürüyemeyebilir var çok insafsızlar belki çok sıkıntıdasın çok hüzünlüsün çok üzgün üzülme yarın güneş açar bakmışsın her şey yürür düzgün karlı günler geçirdik sık sık hazır tetikteyiz sökmez delikanlı adam çaresiz kalıp intiharı düşünüp gözyaşı dökmez cesaretli olmalısın yaşamak için diren etme fren kalma dara hiç korkmadan koçum şansını sonuna kadar ara

Nakaratx2

deli gönül pes etmezki istersende pes de sus fazla bağırma bak kangallar kafeste deli gönül pes etmezki damarımızda kesilse rap özgürlük diye bağırcaz son nefeste

Ceza

rap özgürlük demek yazılmış her lugatta tuhaf olansa hep özgürlük diyenler karşımızda birkaç kulaç atınca ileri doğru doldu mayınlar uykusunda koyun sayanlar ve pek çok yalan var hep erken yatar kul Ahmet bizdeki ders muhabbet boş gezende yok keramet sen böyle durma ziyan et şeytan der git bi helak et melek der kırma devam et felekten kaçmak olmaz hiç keleklik yapma cenabet

Killa Hakan

birgün düştünmü görürsün anlarsın tadarsın nasılmış resmim boy poster duvarlara aranıyor diye asılmış temizsin hassassın sıfatında görür parlaklıklar kaderde olsa düşme sakın yakışmaz demir parmaklıklar gez bi bak sen ara bi ara güzel ses çıkartır para haksızlığa uğradığını sanma sakın herkesin içinde olan yara bulutlarda tutamadın kendini adamsın ya nedir bu öfke unutma hiçbiyerde bulamazsın yok öyle üç kuruşa beş köfte

Nakarat

deli gönül pes etmezki istersende pes de sus fazla bağırma bak kangallar kafeste deli gönül pes etmezki damarımızda kesilse rap özgürlük diye bağırcaz son nefeste

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.