narkoz
bilirsin bazen koşmak gerek neden bilmeden kaybı görmeden& ayıbı göm beden ayıkana kadar hadi tana kan akıtana kadar&
budur tek bedel vurur yok eder vurgu şok eder kurgu çok keder& bakıp mahfeder savaş başlar çekin nefer vede alın siper&
benim projem ortadoğu soy kırımı benim nehirim ortadoğu kan kızılı benim götürüm orta doğu son satırı& yaşam
işler yok ayıbı& nasıl olacak bir yol göster önce olamayacağından değil& önce olurundan bahset bana böylesine delirircesine haykırıp işle&
zaman geçer fakat kalan zaman olur dönence& olup bitense yaramada merhem olamadı neyse budur işte olası düşünce& 6. histir nefret altına yatınca
alabora olan akıl odaları servetidir aslı mecnunun& kader ister bu da akıl oyunu ikamet ettiğim bu iktidarın getiri ve götürüsünün öte bi tarafına tutunamadan
kırıldı can gelir bir ses biraz dayan lan& öbür taraftan açık bu candan aklım kaçar kaçık değilim aptal iyi dinle aklın şaşar düşer bu zar vede yaşam kumar...

nakarat
kalksan bir dert otursan bir dert bitsin desende dertler bitermi& kitlendi kendi kendine sitem sabredersende dertler biter& heyhat kimi duyalım heyhat kime uyalım berbat bir yerde duralım veyahutta buna bir çare bulalım...

ceza
palaspandıras dalarsan tasma takarlar bir yakalarlarsa sen ne koz varsa bas& varmı hasma kastın taş makas kağıtta kurtarmaz& bul karayı al parayı dal saraya
bir eline yağ ötekine de bal kalıyor& günbegün oldu anbean her parada malda göz kalıyor kansa kan& hep düşün taşın rapti marşım hayat heryerde ve hep yol arşın&
herkes mehtaba karşı oturmuş ben ise geleceğe tam geleceğe karşıyım& günler geçiyor vaktimiz doluyor elezen kendini baki sanıyor elezen tek şekilde öldürür
ama azrail canı her türlü alıyor& kimi dijital kimi saatli maarif biri kafası kel biri sahte arif& git gidebilirsen yok bir taarif kırk haramilerin önünde kim& var alem raks eder
ben hep sakin arap kızı camdan bakar& lakin amerikan füzesi gelip alır aksi şeytana uyma sen tut bir taksi& yaptığım rap değil rap in eki tuz kattığım çorba bu
hepimizin& kulpu kırık küpte değil hazinemiz buz bu mevsim hiç ses kesmemek gerekmekte& pes demek gerekse bile dememek gerek& yeraltından çıkan ses
bu kez çıkıp ezecek kim varsa karşı deleceğiz arşı tek yürek...

nakarat

narkoz
bilirsin bazen durmak gerek özlemi bilmeden hasreti çekmeden akşamı görmeden& bunun akışının yeni nakışına hışmını gösteren&
7 kıta birleşir onun adı için hadi canı biçin hadi kana kana için hadi& kimi peçe için içi dolu petrolu pisliğin boşver inlesin buysa isteğin&
terör isteyin ölüm isteyin yakıp yıkıp yetmez deyin& şehidimi kefenede gömebilecek hedefe ölesi kitlenin imf gibi& kölesi kitlenin sıra verip olmaz
ülkemde para verip işler işlerin& bilincime kazınan geçmişi istemem birincinin pisliği bu binicinin emeline ulaşamadan& ateşle fişeğimi heyhat savaş var
kalkın herkes siper alsın& pala kama sıra sıra onun adı para özel bir paraf ister ayrı bir rafta dünya senin dünya benim peki dünya kimin& hadi bunu belirleyin hadi
yine geveleyin hadi bu yara derin deli gibi eşeleyin hadi& hep aynı gündem bu kokona gasp ister bıkana kadar darp izden& bu drama dedikodu gibi yeni konu ekler o pistten emir verip yönetenler varken hapisten...

nakarat

ceza

bugünden düne hiç doğmaz güneş patron dedi iş kalk lan güreş ve günden güne değişilmez bu ne iş kurduğun saltanata kuşmu tünemiş&
düşmez kalkmaz bir allah nefis ile savaşta kim müdaafa& bana ki soru soran olmazsa olmaz sıra sanada gelecek şimdi in aşşağı&
yalanı yanına kalanı yakalar yalaka takılanı paralarız kazık atanı yatalak ederiz& ekibi sağlam geçinen kim varsa ters döner işte bu rap tertemiz&
para için oynanmaz bu rap oyunu underground da gencler hep yarıyor& disko dansı değil bu geçer boyunu psikopatlık öldü rap yaşıyor&
hadi gene beni yaka paça tutup atın hadi kumbara cebim son para cebimde ki& ve kapkara denizin mekanı karafaki on sene de dolar ama kimin umrunda ki&
sen boş verip genede koş ceza yerinde bekleme bunun sonu cok fena& ne eli ne dili ve ne de keli lekelidir bir işe yaramayan elalemin cenesidir&
aynaya bakıp dedim gül o da bana diken istesekte duramayız hayatta yok fren& ve tsunami öncesi deniz süt liman ve tsunami sonrası hayat can sıkan&
enemy yol tıkar önemi yok tıka bitti acıların cennet senin ana& sen cok ağladın yerime ağlama nur beyazı kal ama karalar bağlama...

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.