döner devran her habere kan, burası sıkışık diyar ve burada yok bir kıstas, belirsizlikler içindeyiz ama bir çoğu klas,
gerisi aç yada açık cinayet o da bir plus, kaos dizilerine benzer yaşam, mouse ila yönetilebilecek kadar kolay,
okuma yazma bilmeyen var hala memlekette, suç kimin benimle dans edin, hata yaptılar her şarkı nakarat,wowoa
şaklat elini bir de bana bak, aç kontağı hadi gazla, s**et boş ver sen elini salla, gençler seçin doğru yolu gelecek sizin,
doğrusunu bilir her şeyin her kesim, boş verin okuyun adam olun öğrenin, doğrusunu bilin her şeyin,
seçenek hem yok, seçenek hem çok, seçeneklerini yarat, belirle en iyisi bu, benim rekabetim örnek, özele girmem,
taşlarım adamı ve üstünden inmem, dürüst oldukça kapılar açılır, buradayım işte bak kapı kapansın,
çoğunun işi farklı ve işi zordur, helal kazan sonra keseyi doldur...

nakarat

çaresizlik, umutsuzlukla birleşince saldırganlık kaçınılmaz bir hal alır, bilakis bunun yerine işine bakıp bir şeyler üretmek,
ancak bizim gibilere nasip olur dinle, başkasının yaptıklarıyla uğraşmaktan ömür bitirdi birçoğu ve hepsi çöktü dibe,

ne iş yaparsan yap yarasın işe, bir hayrı olsun laftan öte sonuç gerek, uyurgezer gibi gezersen eğer işin ayakta biter,
başın açıkta kalır, kıçın rahat yüzü görmez, nefesin para etmez, her koyun kendi bacağından asıldı ve asılır,
çalma, çırpma, azma, bölme, kırma, satma, kesme, atma, fazla kasma, yazma,
küçücük eller kocakarı gibi dedikodu bir sürüde sapık türemiş enikonu...

nakarat

olma yavşak, yalaka, dangalak yerli yalaka çok, hepsi paspal, kuponla adam olacak adam hoş geldin,
ver eline dersini hepsinin, bir göz odasında donan var her yerde savaş denizlerde donanma,
sil savaşı, koy barışı önüne dolanma, fazla günaha girme, bulanma boş ver, neresinden dönsen kardır yanlış olanın,
derisinden başka yok bir farkı insanın, ne sevdiğin müzik, ne tuttuğun takım, insanı insandan ayıran insandır her adım,
sözün kısasıysa yürür herkes ağırlığıyla, belki bir çoğu yanlış huyla, kimi yaşar bir bardak suyla,
şükret bence kötüyü duyma, elinde varsa paylaş durma, kendin ol biçimsiz olma, şeytan çağırır sakın uyma...

nakarat
kul köle olma işini yap, kedi gibi pusma ayağa kalk,
cezanın işidir bu lyrical zapt, yerli plaka yolda hadi kemerini tak...

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.