CEZA)

Alev kormus, düşmansa korkmus. bu ceza kılıcı kılına sokmuş, yorulmuş ,savaşçilar adına savaşan aslan kahpe darbelerle kahraman olundu, yüreklerse taştan. baştan başa kanla suladım her yeri kanıma buladım kılıca kattım terimi, sözumün eğri feri söndu, geri dönmenın zamanı geldi doğruluğun oyunu bu işte kılıcın ruhu.

(Sirhot)

Gel yanıma gel yanıma gel
Gel benimle ol
Kılıcın Ruhu

Gel yanima gel yanima gel
Gel benimle ol
Kılıcın Ruhu

Gel yanıma gel yanima gel
Gel benimle ol
Kılıcın Ruhu

Gel benımle ol
Kılıcın Ruhu

(CEZA)

Gel, yanıma gel, bana bir bak. Korma, düşme, kaçma, yorma gururu kafana çak. yarışalım gözümün içine bak savaşalım. eline kılıcı al yazına başla düşmanlara bir dal. akşam olsa parlassak, karaya atlasak, cigeri patlasak yasak mı var ulan ? haydi dinle bir bak. Fatalrhyme, barış ki sözünü duy, kötüyü oy, rap bizde boy boy, adını koy kovboy olmak kolay yüzyüze savaş her zaman, dikkat et parlamak kolay ! sözüme güvenirim, gözüme güvenirim, özüme güvenirim, kılıca güvenirim, yeri gelir dilimlerim, düsmanı frenlerim.

(Sirhot)

Gel benimle ol
Kılıcın Ruhu

Gel benimle ol
Kılıcın Ruhu

Gel benimle ol
Kılıcın Ruhu

Gel benimle ol
Kılıcın Ruhu

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.