Yeah, is there booze baby, aka Deluxe, yeah, Afrob, Ceza, this is Hamburg, Stutgart, İstanbul, Let`s go!
ich weiß(Ben Türk alfabesini bilmeyecek kadar zavallı bir insanım) nich wer du bist man, doch weiß(Ben Türk alfabesini bilmeyecek kadar zavallı bir insanım) du bist der shit ma, ich weiß(Ben Türk alfabesini bilmeyecek kadar zavallı bir insanım) ich will nur dich man, alles was ich will bist du heutnacht.
ich hab dich klargemacht up in the club, wie du ohne mann da was du nich sagst, ich sag ich direkt hier in der straße geparkt, und du hast lust mit mir in meinem wagen zu fahren, mami keine hier kann was du kannst, keine von den andern frauen tanzt wie du tanzt, wir haben einfach eine gute zeit und, nach ner nacht hast du schon entzugserscheinung , bin am zittern wie beim elektro boogie, und du bist mehr als nur n sexy groupie, du bist eine sexy braut eine echte sau, hättest du bisschen grips wärst du die perfekte braut, komm mit in backstageraum ich zeig dir n paar trix, danach geh ich studio schreib hier n paar hits, also komm mach mit sam jetzt party, und holla back girl so wie gwen stefanie
Nakarat
Ne dersen de bana böyle beat ver, playtoya havan patlat, latex miğfer, seni öpüyor kızın ama gözü bende, el ver kol ver bak kime geldi, ladi dadi, gönül ister parti, domal çıkışta, apıştın, kapıştın paparazzi. Sonradan görme görünce gülümser kadraj, kanında yüksek promil bu gecenin sonu kürtaj, hiç bitmez prada döküldün hangi arada, viktoristte neler gizli neler var kutunda, kızma ne olur sensin benim tek bebeğim ufak filimler çekip internete verelim, İstanbul sulu tatlı exotic rap loco, ispirto tekel votka yükselir mojo, hiç hazzetmem dansetmem, her günüm dolu, yüzüm Yeşilçam müziğim top 10 nedir konu
Nakarat
Ich hab deine namen schon vergessen ja so wird das wieder nichts, stressfraun stresstypen alles kommt über mich, sie riecht verführerisch so wie der frühling frisch, will en ehering und haus obwohl mir das viel lieber ist,nah mädchen wir komm nie zusammen, ich ab en weed programm bin kein freak verdammt, ich nehm das piece wie es liegt und roll es nie zu strammsie ist nicht street aber zieht und das viel zu lang, tekbir, zurück in meim element so wie man samy kent, nicht hübsch aber aber sehr intelligent, ihr macht mich alle scharf weil ich alles darf weil ich alles sag, wieso das? weil ich klasse hab nenn mich therapeutmach aus einer lesbe eine frau die wieder kommt und keine männer scheut, ich komm zurück zu euch es ist locke man, ich ceza samy kündigen die epoche an.
Nakarat
Sırada biz bir yol verin bize, muhabbetiniz boş, doldurmaya geldik biz, evirir bu işi, konuşmayı bilen devirir, bu oyunu oynamayı bilen çevirir şişeyi, ve burası gittikçe ısınır, sen oyna dilber, burada herkes gaz, kimse naza gelmez has, işte şimdi geldi yaz, biz içerdeyiz, etraf bir dalgalandı, şöyle ne oluyor, herkes kesti buz, eğer istediğiniz eğlenmekse böyle buyurun, huyumdan değil suyumdandır, sahneden kudurturum, yerinde durmasın bütün bedenler hep konuşsun, biz aleme hiç uymadık ki gel de alem bize uysun, sokulsun herkes birbirine, müzikse iyi duyulsun, ve doyumsuzluk yaratmaz, yeter bu parti herkese, istediğini bulmadıysan bekleme hiç boş yere, yıldızların üstündeyiz bu da bizim varyete
NakaratHangi boy, istersin coşmak, gel kıvır burada doldu dam, hadi gel madam bu orientjazz, herkesi oynatcaz, ekip sağlam
Samy Deluxe appears by kind permission of EMI Music Germany GmbH & Co.KG Afrob appears by kind permission of Four Music Productions GmbHSahtiyan appears by kind permission of himself

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.