Killa >

zaman geldi yine zaman karanlık hayat yaşam tadacaksın anlık gösterme bana kozu verme kartık işkence yersin gece duyulmaz bağırtın gangsterim evet ama zevkten değil yaşam şartlarına boyun eğil şavaş çabala uğraş koştur harca arkadaşlıklar olmuş paramparça benim yaşadığım yerde sen üşürsün susup hep düşünürsün düşersin ikide bir durmadan sinir krizleri geçirir hayata küsersin bize dokunmayan yılan bin yaşasın yaşasın
sen paşasın paşasın ama ben bağlarım fazla güvenme kendine yıkılır yıkılmaz dediğin dağların bak neler olup bitiyor dünyada kimi hala bu yollarda uyuu benim başım belada bir tarafta çıkmaz sokak bir tarafta kara kuyu duygular artık ağır sekste aralık it ite yaranırmış karışık karışır bir bakarsın kör kurşun gelir bir gün yarışır benimle barışır olsun burdayım ben gel gel zehir suyunu elinden içer içtir ölümden korkup kaçanlar düşmandan korkup kaçanlarda p*ç tir yine yağmur yağıyor tane tane havada yoğun bir siss işte o sisin içinde geliriz saklı gizliyiz bizzz.

Ceza >
diz ve yumruk üst üste tekme sokaktadır şiddet yok ki rapte sırf delikanlı olan konuşuyor tektek ama erkekliğiniz sade nette gün olaki yarın ola terapi gerekiyo size bir silkelenin nefer ola belli sizde ne de rota bendeki notaları hisset iyice titre kitle kendini biz akıllıya el deliye hasret kurgular işe yaramadıysa da vazgeç bul beni bulabilirsen hadi ödlek durma hala git belin kütlet rapin ihtiyacı yok size ama rape ihtiyacınız var gibi dere tepe düz değil hep az git uz git hiçte bitmez hiçbir kek bu dissi yedirmez

Nakarat X4
bak bir dinle hele
sus hatadır uydun ele
yalan sözlere kandın uçtun

sen işlenmiş basit bir suçtun

Killa Hakan
birden sıçrar bakar bak sakar benim mahallemde killalarım takar benim kampımda rapler bitmez bana yalan dolan yanlış gitmez hadi şimdi gel sevgi saygı bitmiş bak dizimdeki yumruğum gitmiş içimdeymiş meğer kalbimde şeytan madem öyle savaşıcaz hodri meydan kırık kanat altında oturup piyasaya baktım melekle oturup şeytanla kalktım dengini tut şimdi sarmısak soğan kaybettin kendini kaybettin yuvan ama killa hep bekler killalar sakin killa nın tek dostu karanlıkmış lakin killa siste gelir nedir bu oyunun killa hakan gelince kırılır boynun

Ceza
uzaktan havlar köpekler ve benim için çalar tüm ritimler ve bazıları hakkımızda atıp tutarmış sanki benim çok s*kimde zaten baktım meymenet yok tipinde sanal oğlancılık da moda şimdi benim uzayım myspace değil bırak yüriyeyim gök yüzünde yol belli komplexlere kapılan ödlekler ve yanlışa takılı kalan sülükler ve sümsükler konuşur bir aslan bir kaplan kapar avı nerede rastlarsa kalk lan hadi kendine bir taslak bir yol çiz fatalrhyme didaktik deligibi gelirim ikide bir evime beni bırakın atımı süriyim kendi mahalleme
bak önce kendi haline
bir tart önce kendi kendini
ektiğimiz tarlanın haline
dönüşsün her söz bir mermiye
herkes işi biliyor yandık eywah çoğu çürük çıktı her bir meyva bir kısmı cahil çoğu leyla zaten o kim ya tırsak ya korkan napiyim yol böyle gidiyo neyleyim kader yazılmışsa bende neyleyim nasip olan buydu burda mevkim kıskananın canını dahada sıkmiyim kartlarınızı açın takım kaptanınızın hangi rauntta kafası kırılsın sürmem elimi bile yeter tek kelime harbi tek bu rape saygı göster

nakarat X3

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.