Şifresiz kanallar anten almaz kimler aybaz anlamazsın her tarafta cambaz parantez açmaz
hiçbir fertte yardım etmez yolda kapalı fallarımda yolda çıkmaz konaklar hiç boş olmaz
adımda bir kusur mu vardı beyler öyle coştu bilselerdi boşuna koştu cümle alem aramaz
oldu düşmeyince iş istifade etmeyiş sence boşuna bekleyişse beklerim ben belki
hoşuna gitmemişse gitmemiş ve bana ne memnun olana sor bir manita bul ve ona bi ya da git
anana sor rapinin adini koy o parada etmez olabilirdi belki tek bir hücreli bilebilir misin ki
rap ne felsefe ve sen de serseri bass yok sana rapim kapkara 3 beech gelir bana fark yapar
arenada şeftali grubu fanları tarikat kiralık bebeler benim taklidim hepsi küçük ceza
hepsi de bana hayran düşman geçinir ama hepsi de kolpam ilham veririm herkese hoca kısa kes
kimisi de rap yapar ama goraya mayonez disspanzer eşittir güneşin oğlu Türkçe tercüman gerekli
hepsine doğru bir gün bahçıvan gelirse ağaçları kessin anıran eşşek kim ise nallari diksin

Nakarat
Size hastalık banada sağlık bulaşır kaskatı eder adamı bu it dalaşı basınç kasınca neden olur a kasmıyim ben asıl azınca beter olurum az miyim(2X)

Ben bir çelebi sense hokkabaz sen ayrı bir düzenbaz bunaldım artık oğlum olda kurtul
haydi etme naz vekaletler felaket olmasın cesaret var mı sende sen cenabet ordular kumandanı
cehalet ormanında kaybolup giden de sendin ben de rapçilere bir merdivendim ellerinde yanan ateştim
alevim her bir yanı sarar ve sende yanarsın faydalan yalan dolanla kandıransın alttan al
ve gölge etme başka ihsan eylemem tüm eylemlerde yazılı bendim intikamdı alınacak acınacak bir haliniz var
hem de gülünecek bu böyle geldi böyle bilinecek her öldü sandığınızda ceza kalkıp yeniden dirilecek
obis misali patlarım en üstte ben sen alttasın yerinde say ben atlarım ben abdalım güzel kadın bir sus
ferah arar su gönül bir oh çeker ve rahatlarim sen ah çek hep yerinde say ben rapimi ikiye katlarım

Nakarat
Size hastalık banada sağlık bulaşır kaskatı eder adamı bu it dalaşı basınç kasınca neden olur a kasmıyim ben asıl azınca beter olurum az miyim(2X)

Sizde yedek oyuncu varsa bende bolca kelime var ve sizde mermi varsa bende bolca cümle var
gidip yatın ki burası dar sıkışmayın ben üsküdardayım ararsanız bulursunuz belanızı ve cezanızı
siz hızını alamamış bi geminin tayfasısınız siz eşşek arısının da beteri portakalda bakteri misiniz?
bu dünya terse dönse belki sizle barışırız bu çok zor ihtimaldir boş bir kitabin sayfalarısınız
velhasıl falakada patlamaz bu film de sinemada oynamaz cılalı arabanı al ve gaz dilimde taramalı modda duy ve dinle
elimin ayarı yoktur ama dilimle kanasa benzerim her atışı noktadan vurur ölüm olmadığıdan hep gurur duyar
rüyada korkmadan yürür dururdu düşman yok olursam ancak ilk görür bütün hepsi pişman hepsi yeni bir tür
fesattı her zaman hesapta yanılır hep ziyan hasetlik onda parlayan bi prima donla zati lan

Size hastalık bana da sağlık bulaşır kaskatı eder adamı bu it dalaşı basınç kasınca neden olur a kasmıyim ben asıl azınca beter olurum az miyim

elde zarın hep 6şar sanma kendini sen padişah var mısın sen hadi yarışa? o ne biçim rap öyle yaklaşma varışa
bu mikrofonun sesi cok low senin sesin yok acil bi doktor buna gerek yok çek hadi mastor ben hazirim battle'a diplomaya gerek yok bu da sana fon

Nakarat

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.