spontene ol hadi.kelimelerimi alıntı yapıp taklit etme ayıp!bu patika kısa yolun başı kar! kısa günün karı varsa al ! bu rumeli hisar humbıl kumbıl çöl yolları köy buldum ben derken tombul deri kan pıhtısı gibi bir halde patladı.ibibik kuşları pipinizi yiyebilecek güçte mi? pörtlemiş hep gözleriniz ve de barikatı s.ktik dün gece biz,bu ne gaz jöntürk ne bu acele söz verdim işte sikecem i.ne! kahrol,kork it,çüksüz aydın.sahte sözlerinin hepsi baygın,kahpe gözlerinin hepsi kaymış.aklım.!! yar.ak klarda kalmış aklın! akbabadır aslın yow yow akbabadır aslın a.cık ağızlı kancıksın sen sulu gezen bir a.cıksın ilacı pislik olan erkekler Türkçe'yi tercümanla konuş i.ne.! vur emri yetmedi bulamadı kimseyi,s.kelim eminim o bizi bulacaktır! barikata batıkara vatanının ana batına kafana konup ona karısına kaçacaktır.

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.