Bakarsın karanlık kafeste yoktu bir hevesle, geceni kana bulayanlardanım yaptırımlarım testle, sokaklar beter, köpeklerle gezer mavzer, yılanlar boğazına sarılır, panzehiri vermeyen bizler, yerle gök arasında her yerden sizi izleyen insanlar imkan sağlar o asteriksler kalkar boşluktan çaresizler akar gider boşluktan gözlerimdeki pencerelerden bakmak yürek ister hadi gelin oynayalım İstanbul kumarbazları az ama sen kendini akıllı sanarsın biraz gaz al yaz durma rap yaz ipte civciv cambaz benim içinse daha hızlı koşmak sana dayanmaz.

Kabul biraz fevriyim her hareketim biraz ani, kuzeyi gösterir yönüm ufka yürürken, mani olacaksanız gidin gelmeyin daha iyi şipşak görüntülendiniz tüm pozlarınız dahi, sözünün arkasında durdu burada her er, saygı göstermeye değer varsa gel göster, doğru bul dur, sözüm yoldur, hemsta kuldur, ortamına göre lafına kılıf uydur, can çıkmadıkça değişmez oğlum huydur, kendini bilmeyenin sonu kitapta kuyudur, kimsenin haberi olmaz cesedin kuyuda bulunur iki üç gün konuşulur sonra unutulur.

Kaybettim yolumu pusulam yok, kin kusulan yola çıktım ve pusu bol, osuran kılavuzun cemaati nasil olur, haklıysa kurt kusuru büyük ise kuzu

Kış mevsiminde soldu güllerim, ben dikendim önceden de görmedim, yaklaşık bir mevsim, gözlerimde özlemim karmaşık bir mevsim, ateşten bir gömleğimle görmemiş mi nevsin, kasım ayında intihar özeldi söyleyin, kalbinizle değil beyninizle hükmedin, azledin, kükredin, zikredin ve hissedin, dünya ellerimde buyurun hükmedin vazgeç gönül sevgisizdi sen büyüksün affet, gözlerimde saklı art niyet ve bir dilekle sabret masum ölüme kabusum güneşsiz akma yağmurum, yalnız olma insanım sorgusuz ben ağlarım

Sağlığa en zararlı şeyse yaşamak, kendi birliğini okuyup zorla insan sınamak, tekrardan ibaret bir dünyada kalmamak gerek, gençler yönünü kaybeder anaya küfreder, başında yok ki kılavuz, hepsi tasmasız köpek ve hepsi korkak 91 de dayak yedim rap icin bu ..ler hep işerdi, rap yaparken ben, yoktunuz lan ...neler, ben ağlamazken yazdım tarihi şimdi gözlerim hep yaş, biz on kişiydik hep, kavgaysa kavga, herkes tek, sonunda kanda vardı, denk düşen çok azdı rap zerk edildi kavga terk atmosfer değişti mecburen, kuralsız oynanıldı hep gereksiz kuruldu bent, istediğini yaz sen istediğini yap sen istediğinle uğraş istediğin kadarda ağla bilmediğini biliyorum bilmediğimi bilen çok işte bence düzen bu fakat senin bir pusulan bile yok.

Gülen özüm ömür sözüm, hep hüzün güneşle doğar yek özüm tek çözüm ölümle verir son sözü gün gider özüm biter yalan gelmiş yalan gider güneş doğarsa dün biter, geçmişten sorma dert, biterse olma pert, doğrudan olma dert, yalandan doğma dert, benimle kalma dert, günümü alma pes, geceme dalma pes, sabrımla yapma test, hayatıma bir jest, bu çığlığa bir es, pardon ölüme bir bilet keste gidelim derbeder kalmadan bu diyar dar, ateş bedeni sar korku ölüme yar, hayat elimde zar düşünce haki olsun zararsa kar

Kaybettim yolumu pusulam yok, kin kusulan yola çıktım ve pusu bol, osuran klavuzun cemaati nasil olur, haklıysa kurt kusuru büyük ise kuzu

Bana dizme asker gerek kalmadı kelebek emanet elinde öfke esaret derin felaket ben bende değilim ben sende nezaket labirent ben saygı selam zamanı cenk tek renk ve baydı savaş acılı yolda yasal boşluk iki ölü bir çocuk turuncu iklim ufukta hoş tut derin yara içinde bir bıçak kanarya umut verin bana pas tuttu kılıcım kan kustu yalan ayak şut atsın hancı pası kan basıncı arşa çıksın sancı sansın ödlek gördü mü ölümü kaçsın

Bizi alan kader, hız al kas yeter, nizama gider,figana ne der, yuvarlan asker çamura yat er, emre dert gömerdi bilir misin ne beter, koyar adama kaç sefer yazılmışsa yaşar insan durma gaz ver, anlık değişken hayat bir saniye yeter, durum lehine yada aleyhine döner, önerdiğim son versiyon, ölür yapmam gerekeni yapar yoksa ekmek çürür ah kanka dur bal çalma ağzıma ben yürürüm yavaş ama sağlam ya.

Kaybettim yolumu pusulam yok, kin kusulan yola çıktım ve pusu bol, osuran klavuzun cemaati nasil olur, haklıysa kurt kusuru büyük ise kuzu

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.