Nakarat

Kreuzberg city dur, İstanbul�a hat kur, korkun Eko Fresh�ten, dem gelir, Summer Cem, Killa eyt der gelir 40 haramiler, ver beatin hakkını, ser kafana taktığını yere, Killa işte burada, Killa geldi başa bela, Killa�nın bir gözü kanlıdır öbürü kara, ara bazı kaybettiğin şeyleri , birde bulamadın ya para, şimdi zordasın poponda da koskocaman bir yara, hoplatırız beat i işte böyle Türkçe almanca, Ceza, Cem, Eko, Killa tek tabanca, rap hiphop hattı kulak bunu tattı, vücudu iyice azdır, bas bas bastır, bastır Akşit baba beat i tadım tadım, vurun elleri şak şak ileri adım adım, bir bir tek köşe parça parça ekle, biz geleceğe doğru sen yerinde bekle

das hier ist die zwei klassengesellschaft, wo du nur durch hustlen dein geld machst, nutte komm es gibt pain in die ass, grambrangs komm es gibt zwölf kugeln in dein brain und es schmerzt, du bist ein typ der nach ner backpfeife stirbt, ich komm mit killa der dein ohr abbeissen wird, moruk und du bleibst dein ganzes leben praktikant, an meiner arbeit ist nichts ehrenhaftes dran, ich bin der junge mit dem türkischen remix, und ich weiss in deinen viertel passiert nichts, ekrem trägt die rolex im mondschein, wir ficken dich in den po jetzt ist showtime, schon seit jahren macht eko die hits, gucke in den spielgel den du bist ein waaschechter pich, ich bin eher der picaldi typ, kack auf juwelier ich geh noch zu aldi süd, die airmax was ek braucht ich hab cem noch im schlepptau, und sehe eure pampers in äch braun, ihr seid für mich nicht mal einen fick wert, das ist köln kalk, kadiköy , x-berg, es gibt leute die man zu schnell vergisst , aber kennst du einen rapper der auch zuhälter ist, gefesselt und geknebelt, messer an die kehle, ich rappe jetzt mit cem killa ceza für die ehre.......

Nakarat

Bebeğim ne istedin, elimi sıkı tut, ekibim sağlam ve de makine gibide çalışır, kızlar el sallarken erkekler bizimle yarışır, biz nereye gidersek biranda ortalık karışır, Kadıköy Kreuzberg, poz yapma poz ver, Kadiköy brembrainx Eko Killa gaz kesmeden Ceza ve Summer Cem yükselip bize değ, bu işyerinde yok grev, sizin için over game. Suratsız olanlar bizi görünce gülerler, shake assciler ve dansözler işi bilirler, kapımızda yazar buraya damsız girilmez, sıcaktan bunalan gelir ve burada bizimle serinler, gelip bizimle tepişeni paklarmış teneşir, gelin görümce bırakırlar seni beni görünce, fenası baban meleşir, kelin parlar ve netleşir biz yazıp tükenmeyenlerdeniz gerisi tebeşir, vakit nakitmiş nakit likit canına tak etmiş, aynı senfoniyi duyan salonu terk etmiş, İstanbul çok mu terletmiş, bizi duymayan erimiş, İstanbul, Berlin ve Köln herkesi de yerle bir etmiş.

Aller Anfang ist hart, ich komm langsam in Fahrt, und gebe den Nutten jetzt meinen Schwanz in den Arsch, nein deine schäbige, Gegend ist nicht die Westside, , und deine Freundin ist 14 und nicht geschlechtsreif, du bestellst dir deine jeans aus dem Katalog, ich bin im Block und ich freestyle im Baba Flow, und bei Beef kannst du G-Style und summer holen, ich step auf die Bühne hier kommt Osama`s Sohn, ja du gehst mit deinem Opa zum Wirtshaus, und deine Freundin zieht ihr rosanes Shirt aus, Kanacken Ehre ich halte meinen Bruder fest, Rheydt West Moruk das hier ist nicht Budapest, Anabolika, jeder muss Erfahrung sammeln, ich war Jugendtreff du warst mit deinem Vater angeln, Junge was ist dein Arsch schon wert?, deine Frau sitzt im Wald und gibt ein Blaskonzert.

Nakarat
Hadi şimdi havaya, havaya eller, sallansın kalça ince beller, makinemiz sağlam ve bize bağlan, rakibimiz yok şu an için bunun için dağlan

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.