Luis beati verir bende yazarım kabaca hiphop bu qeins köprüsüne benzer köprüm köprüyü geçene ayı derim atımada deh basına haber geliyo zafer ama bu sefer geridekiler tersde dünyada her insan sanki bi dertte telesekreter yapıcak eline beste karanlık şeritler daralmış delikler bi çıktım evimden ah sel aktı peşimdem ve kapıdan bakmakta akıllı ol yakacak ne kürek kalır nede kazma arkadasına sarıl kısasını rapini bir bile çoğu bilmez ama asıl rapin hasle battle ana foruma takılma düşünmek için git paraforuma para yatır ve yenilere katıl
(x2 Nakarat)

Hiç yok deme yapacam hit çok
Kim korkar bu rhymedan ve flowdan
Dance eyle bounce eyle olur ortam
Dert değil sen çekil burası güvenli

Canıma tak edeni konuşurum adımı rapine katanı takarım acıda yeni tad alın halıda uçanım Ali Baba gibi masallara kananı silerim elini veririm gerçeği sen iste bu en içten tex diken üstüne kektiren kaçtı bak inek baktı hep çiçek topla git ben senin rüyan flex benim teknik teneke çalmadan biteki dans eden öteki bounce eden ne gibi dans eden o gene ben yeniden yeni yeni yeniden yine klasik adım batacak elimde

(Nakarat x2)

Hiç yok deme yapacak hit çok
Kim korkar bu rhymedan ve flowdan

Yine kalemi alırım evin delisi benim evin çalan kalemi çalar düşüncelerimi dalarım okyanusa bu sonuçta bin yıldır devam eden rapin delisi yinede kana karışamaz birebir yolu kes bana kastın mı var kuyu kaz bana pes ve yoksa holocaust yetmez ne dediysek zaten herkes şokta C-E-Z-A Luis haydi başla katlarız boshbursh hep rhyme time fourty six lak lak etmez tam rhyme evim nerede bastım keleşle yerden korkma düşmana düşman düşmez henüz erken
Mamamamama microfon kalk yine korkak ol biz geldik hataya yattıysa densiz bu rapima pek çok yakın atak korku dolu batak istanbul berlin hot

(Nakarat x2)
Hiç yok deme yapacam hit çok
Kim korkar bu rhymedan ve flowmdan

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.