ceza:
Bir kursun kaleme benzer hayat tek eksik silgidir anla insanlar kendileri yazmakta zannetmekte dunyanin gonlunu almak cok zordur oldurmek bir intihardir aldatmaksa intizardir kandirmaksa hep zarardir hep siyahtir fatalrhymer represent; gezegenime sahip olamadim ama yeralti benim olsun yildizlar hep yanimdalar dusmanlar hep yanildilar dusmanlar hep yarildilar 77 den beri her gun olumu gormekten biktim ben herkes bir kere olsun olmeyecek olan olumude gorsun herkes bir kere gulsun varolusun temeli sarsildi dikkat; cikarcilar taaruzda yalancilar zafere cok yakinlar ekmek aslanin agzindaysa sular benim kalbimde sahtiyan:
rapte melankoli sahtiyan geceleri uyku girmez gozlerime underground da kim var diye dusunurum her gece yaptigim en kotu sarki gotunuzu tavana vurduracak duzeyde arap collerinin derinliklerinde bulunur alcak duvarlari neredeyse sayisiz asirlarin kumlariyla saklanmis halde cokmekte olan dilsiz ve adsiz turkce rapi ali cengiz oyunlarina getirenleri esefle kinama gorevinde arkadan bizans oyunlari ceviren %90 salak turk halki belkide aziz nesin hakliydi gercek kurmacadan daha tuhafti olmayan sorunlari yaratan anandi hicbir buyucu beni kandiramadi tasinabilir gurur koruyucu tasinabilir yalan dedektoru oklittus kuramlar bos bakis acisi satilik ruhlar toplumsal yarilis cabasi sabah 6 ayazinda rap yarimadasinda afgan daglarinda amerikan tshirt u giymiyor diye vurulan cocuklara tasaklari olan teyzelere rap yaptiranlara gunde bir kere sahtiyan tok karinlara mistik caglarda olumde olur sok bunu kafana
mic check :
asar kim ki daglari farz i misal; gucunu has eden normlari sorunlari bes bini asmis zugurtun nallari kanlari akitan caninin kilici mikrofonun efendileri bogazin kara sularindan bulanik bakici rakici; bir buyuk icmiscesine kafaci rap ile kasici polimetrik lirikal kulak kabartici sen olsan ben kemirgen yirtici micro s check ik micro checkt i pimi bosphoritik uc mc dev aynasindan buyuteci gunese cevirdi insanligin dusmani rap ile civilendi mimlendi korun problemleri cozume erdi ermis lirikal pen ve ben yeralti gunesiyle eridi halil imin sulasyonu ucurumdan intikamini har eyledi

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.