bir adam ormanda başka bir ayıya rastlar uzaktan akraba çıkar ve biraz laflarlar güneş süzüldükçe arşa boynuzları parlar t.şşağıyla oynar o bi yavşak ve küstah ne desek bu garibe büyücü bu pe.evenk ağzına pelesenk vurmayımı denesek yada günaha girme biz hurmayı mı yesek ayıp ey akılanmaz daha ayısı gelecek kaldı karanlık mağarada bir başına g.tüne yedi tekme o yağlı k.çına başını ye p.şt kendi elini zik yaşın olmuş artık kırk beynin yok yerinde benim kuşum öttü diye kıl döndü g.tünde ucuzluktan aldım seni gördüm emin önünde benden istemiştin s.çtım senin evin önünde osurunca yıkarsın dağları koca g.tünle son gül iyi gül hadi k.hpe gül yüzüme bakta konuş sen yarım sandevüç iradenin sınırı travestiye denk hoşt kalitenin hası bu hasımı sen olan p.şt kaşınır senin gibi bi çoğu verilir ders kakılır başıma niye çünkü benim evin delisi akıl başa gelmez çünkü bu bana ters sakındıkça geldi dert belki buda biter önemi neki senin için boşver yolumu kes kesebilirsen gücün yeter ise burdayım gel ç.künü keserim ama kafanı geçerim ez sen hale pişi gibi piştin lan et hadi pes

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.