Geri sayım bomba plak,
Bak bu albüm bomba plak

Kaç kere söyledim inanmadılar tekrar uyardım beni sevsen ben ateşe düştüğümde beni duyardın
Gözlerim radar gibi asker kampı hanım, pusuya kolay düşmem veteran dolu mekanım
Aydınlık ters tepki gösterdi karanlıklarla birlendik temiz kalmaya çalışırken hepten kirlendik
Aradım buldum hattı gününü gün ettin kanım çoğunun içi yok içinde pireler ben sabah içinde kalktım
Hep karşılık geldi dışlandı rtük çıktı rape oysa biz tek tektik taş toprak tepetepe
Hep dimdirek yürüdük hiçbir stop yok marş yiğidi vuran hakkını yemez o so sich fick den arsch
Canını sıkma üzülme yar nazlı yar yar hepsi geçer birgün ortalık şimdilik biraz dar
Elinden geleni ardına koyma haydi hepiniz geliniz tam suratına ben doğarken mafyam kırılır beliniz
Gözleriniz yalancı doymaz korkak beklediniz biz ileri hücüm ederken siz beklediniz
Tayfalar şimdi köşe başı rap emir bekler durma hadi bas gaza dönsün tekerlekler

Ne kadar da güçlü bak, olamaz ki bunu elde tutup saklasak geri sayım bomba plak,
En derinden gelmişiz yerin en dibinden betonları delmişiz ,bak bu albüm bomba plak

Bir çok yanlış seçim bir çok şeyi denedim ah.
Elimdeki rapin fenerin ama kederin var, berisi benim ötesi kimindir ekipman tam
sen serin gel ben serseri kapını kilitle lan
elim kir nasır tutar ve kıçından akar ter gençlere terbiye verecek olan ben değilim aileler,
Yalan yanlış televizyon yalan yazmış gazteler özentiymiş herkes özentiyle doldu caddeler
Sokaklar hep benım zaten sokaklar hep bizimdi kanım kaynar attım içime atmassam akar kanın

Gansta değil bak sokak çoçuğu ben harbiden denyoyum dilin sapmış kıçın kalkmış tren çarpmış tiplere
Ailem bana terbiye verdi ben kendim yere bıraktım uslu geçinen kalleş gibi hırsızlık yapmadım
Kuşku dolu dakikalar var ben bir çok kez yaşadım ben, uykusunda yazan adam henüz daha uyanmadım

Ne kadar da güçlü bak, olamaz ki bunu elde tutup saklasak geri sayım bomba plak,
En derinden gelmişiz yerin en dibinden betonları delmişiz ,bak bu albüm bomba plak

Şansın yukarı çıkar birden aşağıya iner a... k...mun problemleri üstüste biner
Tiner kokuyor üstüm sanki sarhoş olup düştüm aramadın ıssız gecelerde benı ben sana küstüm
Üşüdüm ama s...nde değil killa harbi taştan fazla gelme üstüme olursun göz kaştan orda burda sürttün
Her yerde sürtük kaldın aldın eş dost ana baba malı çaldın
Ben hep önde yürüdüm benim hep gözlerim karadır aratır killa hiç yoktan moral yaratır
Benim hep yolum bellidir anlım açık dimdik anlamayana anlat uyansın at bi cimcik

Ne kadar da güçlü bak , olamaz ki bunu elde tutup saklasak
Geri sayım bomba plak,derinden gelmişiz yerin en dibinden betonları delmişiz bak bu albüm bomba plak

Yanımda dur ve sade seyret beni bi çoğu geldi benden aldı feyzi.
Herkes bir anda esti rapci oluverdi bak , belli ki bu genetik hepsinde kıskançlık tav
Dilimde slang(argo) var sırtımda yük çok fenası daha sık gelirse fazla güç yok,
Rengarenk pakete kanadabilirim evet ama elinde patlayacak nefretten ikinci şok
Ve evin delisi ben ve benim hep delirten ve bu rapi yedirten bir sembolun yok cezaya elli bin bağda yetmez
Durmaksızın her çekte deli olduğunu açık açık hep bendim belirten anası baba bi beat bana ver edeyim hit
Bu rapin anası kim tabiki babası biz kendini sert sanan kal öyle sert san...sana katı diyenin ağzıysa dolu likit
Destur attım adım hemen üstüm arandı salyalanmış köpeklere bavullar koklatıldı kafam kara saçım beyaz bir buçuk saat sorguda
German Wings kapıdan kovar biraz geç kalırsan eğer biz agresifsek sende öyle kabul et
Tipin kazulet adam beğenmessin sende yok basiret albüm arifesinde doldu mürekkep ve bense aklım stüdyoda bu kez bi başka seyret

Ne kadar da güçlü bak , olamaz ki bunu elde tutup saklasak
Geri sayım bomba plak,derinden gelmişiz yerin en dibinden betonları delmişiz bak bu albüm bomba plak

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.