nakarat
rudeboy ben burda badboy sen, yok oldu burda işte atmosfer, bu sefer nefret ellerinde neşter, suç ve ceza gibi fuchs ve ceza...

lan bak ceza işte burada müstakil, ve torpilimle düştü işte yere tüm kopil hepsi beş para etmeyen birer fosil, nizam yok hiçbirinde mikro nerede fikri burada konuşacak cezanın, müzikte devrim oldu bayılacaksın orgazmın, doruk noktasına da benzer işte bak bu kârın, ben bir insanım ne bir kral ne bir hünkarım, fark yapar bu çünkü rapte ben bir istisnayım, vibrasyonlu etki yaratır her bir düşmanımı bu rap, düşmanımı da bir kere göremedim bilirim hepsi çatlamış, gizli numaralarla namussuzca patlamış, korkmuş bir köpek gibi hepsi havlamış...

nakarat
rudeboy ben burda badboy sen, yok oldu burda işte atmosfer, bu sefer nefret ellerinde neşter, suç ve ceza gibi fuchs ve ceza...

afrodizyak etkisi var bu rapte, çok mu azdın al bu mikrofon senin bu ter benim, sıkıca kavra histerik fantazi dolu düşünceler senin, fazla çıplak olma çok serin üşürsün bak bu sürreal, gemime bindim dört yanım deniz, geç mi kaldım her tarafımı sardı bak yosun, bu geç gelen o rüzgarın bir eseridir, yelkenim fora rüzgarım bora, soran olursa yoldayım rotam sona, bu son kalan bir sayfa sanki macerayı bitirecek olan, sadece hayallerim ve bendim yenilecek olan, yenilmedim bir sallandım fakat devrilmedim, hayat benim kader benim ben insanım bu nimetim, geceler olmaz aysız, görüntü hep siyahsa kalsın, orman ortasında yok olur deniz, bir bakmışsın ki yoksun ortada, rüyalarımda belki buluşuruz, rüzgarım yeter çölden esti duyduğun eser...

nakarat

Fuchs:
gölgeler güller ve yaprakları, yoluma dökün ki sonbahar olsun, tek nefeste çekerim tarihleri, kötülükler benim adımla dursun stop, yok ki talih kuşu konsun bize, yok ki uzanamadım arsız günlere, saatim atar tik tak tik tak bu kadar yetti şimdi buna dikkat, psikolojik ataklar mengene, elimde kağıt kalem açtım full as yat yere, kaç kere yitilir sonbaharda dökülen yaprakları, söyledim gene adı tilki, bil ki şimdi yolumuz uzun dilimi vurdular ama yine de kustum, elime kağıt kalem satıra boğuldum, herkes gelse de ben bu yola kuruldum...

nakarat

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.