cukursuz yok yol yolumda cukurum bol yaşamsa sanki bir test ineklik kar etmeksizin calışmak genede pes etme bu uzun bir hol boş lafın yeridir raf kırık kanat ucurmaz hareket gerekir kalk bal akmış hangi daldan bi bilsem harbi dalcam elalem olmuş hep han alemde kaçı ki prof ben evin delisi kork aklımda birikmiş probs bir anda söndüler puff ve rap ten aldığım hazsa benim verdiğim gaz sonunda kupada yok enerjim bitmez ama taklit edildikce değiştim bu cok doğal bir değişim sineklik taktım canıma kulaklıktan ses gecmez sulak alanlar azaldıkca ve sular aktıkca boşa ne yaparsa yapsın insan yeter ki gitsin hoşa ister beğen ister begenme zaten benim hep koşan eşşeğin anlamadığı tek şey değildir hoşaf...

nakarat

gigavat carpı bin ton gel ye kabahat bende dost tozpembe tozpembe dosta acı kahve posta kandı dost gene baştan

gerilim çok yüksek ateşli her kitle bir kütle çarparsa dünyaya tam tertip benmi katlettim benmi bomba attım ormanları ben yakıp ben mi ağlattım savaşı ben açıp acep ben mi mahvettim işkence yapıp insanlığımı terkettim işlemler üretip hayat mı zorlaştırdım kitle imha silahları ben mi icat ettim şöyle icab etti ben hep rap yaptım hergün kifayetsiz ekip insan sattın kadrolaştık iyice kadrolaştırdılar memleketi kablolarla boğdular hep yüksek gerilim cemberi dertli gibi görünmekte usta olan şeytandır gerçek derdi olanı ezen ise insandır mercek altındayız gerçek üstü hayatlar ki gerceklerden bahseden her düşünce hep mi bayatlar...

nakarat

70 milyonun vebalini almaya çalışan politikacılar kadar hevesim yok politikaya şarkıcılar kadar kim ne isterse yapsın bırak benim zaten andım var benim andım rapim zaten kaynayan bir kanım var sanat düzen kanunlar başka düzen mafyalar en iyi düzen insanlık ama bu nasıl bir düzen abiler bu nası bir düzen ablalar bu gelişi güzel tablolarla olmaz işler baltalar keser acıkta tangalar yaptığım her besteden kendisine pay çıkartanlar oynadığı rollerle gerçek hayat arasında kalanlar yaraları çok büyük olanlarda sayemde kan ağlar kopya hayat haksız kazanç kahpe eser rüzgarlar bahçe kiraz doldu biraz bekle araz çıkmasın kin garez doldu kahpeler ki ceza nasıl yazmasın eza ceken dostun oldu görmedin ve oldu tuş bakıpta görmemezlikten geldiysen bence sende suç

gigavat carpı bin ton gel ye kabahat bende dost tozpembe tozpembe dosta acı kahve posta kandı dost gene baştan(2x)

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.