yaşlandın ama büyümedin herkes gibi hergün taşlandın ama tüymedin hiç ilk önce sen küsmedin manasız tavırlara anlam araken düştün kalktın aslanların aleminde istemeden kükredin kul hakkıyla kesen dolarsa yağmur bekleme karnın doyar fakat karabasansa her gece hayat bir oyun zaten hepimiz tektek elenecez kanarsak arkadaşa biz ondan önce deliricez sanma hayat tek renk bir tek ölüm tek denk denge bozuk tekmeyle düşer herkes tek tek mustang in olmuş ne yazar yoksa ekmek bas tekme dostuna sen basta düşsün masken sağlam zannedersin gemini birden bire o yana yatar ki benim değil bu senin hatan basarsan tetiğe silah atar dost ve düşman karışır kar mı kalır yanına bu gün zaten çoktan bitti nasip denir yarına tamam sensin en iyisi ne var ki kahpe dostlar hepsi istismar peşinde sahte notlar eksi imaj sende böyle bilinsin sen istersen bir uyan sersemlikten kurtul kendine bir gel önce gerçek sen bir dirilsin...

nakarat

değme değme benim keyfime
istersen sev insan istersen sevme
sihirli bir değnek iyilik seyrek
eğilip düşmektense var ölmek... x2

elimde var bir bardak içinde bir ömür var eninde sonunda gelince ecel içer kanar hırsınla yok olursun zaten son hep hırstan doğar sabırsa zaferi getirir ondan sonra yürünür eceli gitte gecele tüm suçlar hepsi sicile doldu semerin arada bir de bir kemeri sıkta düşmesin o sahte kişilik ki yanına kar mı kalacak acaba yaptığın her bi hamle ya kanına kanmı katar acep o taktığın sahte maske yarına nasip bu güne kasıt ya da düne yazık acınası insanlar ki bayat hayat zaten acımasız sen ol sakin her an takip ve bir an boş kalınca dürttü şeytan en üst kattan düştün aşağa yoktu tahsil al sil her tarafta leke var her tarafta çete var en baba geçinenin bi kurşunluk işi var can ucuz ecel pahalı hep kuduz köpek var her bir yeride sarsa it kurt köpekten mi korkar...

nakarat

hiç düşündünmü herşeyi bırakıp gitmeyi kazandığın ekmeği bölüşüp insanı sevmeyi hayatla dövüşüp dostunla barışık gezmeyi korktuğun yerde bile düşünme sakın pes etmeyi bize verilen bir can kucağını ac insan oğlu bir gün var bir gün yokki zaten kim kalan ey ademoğlu öğret ve öğren her zaman yaşam bir yol biz düztaban koşmak kolay sanan kurşun geçirmez bir beden yok ki erken solan var oldum olası gördüğüm her kez hep gözleri dolanlar göz dolduran davranış can aldıran tavırlar yalan yanlış inanış ve komplo dolu hayatlar düşürenin dostu çok olur düşünenin hiç üşüyenin dostu en fazla düşenin ki kadar darmadağın olmuş yerler herkes kendi ipinde umut dengesiz dağılmış dünyanın ekseninde...

nakarat

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.