mikrofonumu kaptım geldim kılıcımla wack mc lerin boynunu kestim kanı akmaz kanı kanı akmaz (canım)kansız olan şerefsizin kanı akmaz televizyondan kikirdemeye benzemez kimsenin karşıma çıkmaya kıçı yemez aramayın beni arkanızdayım ben 10 puan pompa pozisyonunda merak etme sağlam koyarım ben oyarım ihtiyar kargayım egenin kumandanı duman pick upların hükümdarı mick check sözler silah tetik ise mikrofon katil duman öldürürken güler sagopa cesetleri gömer musalla taşı başında bekler ruhuna el fatiha wack mcz o da kabul olmaz neden? cenabetsiniz sanal alemlerde kendinizi tatmin ettiniz krallık tek başına nasip değildir kimseye mick check ceza duman buradayken angut tek elini kırınca ne yapacan armut ağacına hepinizi asacam yoğurt gibi beyinlerin korkuturum hepsini sizden hediye ceza babanıza

rap adına underground adına bak tadına sentez asya mick check duman ceza bütün bunlar underground hip hop adına

Burada yer alan videolar YouTube üzerinden anlık olarak alınmaktadır. YouTube üzerinden kaldırıldığında buradan da otomatik olarak kaldırılacaktır. Özel olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa bize bilgi@sarkisozleri.bbs.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Şarkıları

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2024

Bu sitede yayınlanan şarkılar bilgi vermek amaçlıdır.